Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Puchar Komendanta Policji w Mławie trafił do Makowa Maz.


6 komend policji, które reprezentowało 49 zawodników rywalizowało w trzech konkurencjach walcząc o Puchar Komendanta Powiatowego Policji W Mławie w wędkarstwie spławikowym. Najlepsza tegoroczna drużyna złowiła prawie 50 kg ryb,a największy złowiony w zawodach okaz ważył ponad 3 kg.


W dniu 03.06.2018r. odbyły się I Mistrzostwa w Wędkarstwie Spławikowym Służb Mundurowych Policji Północnego Mazowsza o Puchar Komendanta Powiatowego Policji W Mławie. Zawody zostały rozegrana na przepięknym łowisku w miejscowości Borowy Młyn w powiecie nidzickim. W zawodach uczestniczyło sześć Komend Powiatowych Policji tj. KPP Mława, KPP Maków Mazowiecki, KPP Żuromin, KPP Ciechanów, KPP Płońsk i KPP Przasnysz. Do rywalizacji przystąpiło 49 zawodników  ze wspomnianych komend. Zawody zostały rozegrane w trzech konkurencjach, drużynowo, indywidualnie i największa ryba zawodów.

Pierwsze miejsce w kategorii drużynowej wywalczyła drużyna z KPP Makowa Mazowieckiego łowiąc ryby na łączną wagę 49,925 kg. drugie miejsce zajęła drużyna z KPP Ciechanowa która złowiła ryby z wagą 6,915 kg, trzecie miejsce zajęła drużyna z KPP Żuromina z łączną wagą ryb 6,525 kg.

W kategorii indywidualnej pierwsze miejsce zajął Marcin Ostrowski z KPP Maków Mazowiecki, drugie miejsce zajął Grzegorz Trojanowski z KPP Maków Mazowiecki, a trzecie miejsce Robert Olbryś również z KPP Maków Mazowiecki.

Największą rybę zawodów złowił Wojciech Purzycki z KPP Żuromin waga ryby to 3kg.025dag.

Zawodom sędziowali Jacek Sobiecki, Sławomir Wyrzykowski oraz członek PZW Ciechanów Antoni Sobiecki. Obsługę techniczną poprowadziły Panie Ilona Karpińska, Monika Bogusławska, Urszula Bogusławska. Liczne nagrody wręczyli Komendanci w/w jednostek. Atmosfera zawodów była znakomita, łowisko przepiękne no i co najważniejsze pogoda dopisał. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tych zwodów i ich patronatom i już serdecznie zapraszamy za rok…..

źródło i fot. KPP Mława

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
:)
:)
5 lata temu

Gratulacje!

Anonimowo
Anonimowo
5 lata temu
Reply to  :)

Te gratulacje to chyba dla byłego komendanta Mlawskiej Policji. Pozdrowienia z Mławy Panie Komendancie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x