Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Mama tata i ja” w MPS nr 4


Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Mławie zaprosiło dzieci wraz z rodzicami na rodzinny festyn podczas, którego mogli spędzić wspólnie czas na integracji i zabawie.

Podczas imprezy przede wszystkim na dzieci czekały najprzeróżniejsze atrakcje, każdy bez względu na wiek i upodobania znalazł coś dla siebie. Były zabawy z animatorami, ze Shrekiem i Myszką Mini, konkursy dla dzieci i rodzinne, dmuchana zjeżdżalnia, kącik plastyczny. Strażacy i policjanci pokazywali wyposażenie służbowych pojazdów, można było usiąść za kierownicą radiowozu lub samochodu strażackiego. Dostępne były stoiska ze słodkościami i napojami, owocowy stragan, wata cukrowa, grill. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszył się dziecięcy makijaż. Pogoda i humory dopisały.

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x