Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kross chce kupić ul. Rowerową w Przasnyszu


fot. Google maps/infoprzasnysz.com


Jak informuje Urząd Miasta Przasnysz firma Kross wyraziła chęć zakupu jednej z ulic Przasnysza.

Firma Kross zwróciła się do burmistrza Waldemara Trochimiuka z prośbą o wykup części ulicy Rowerowej bezpośrednio przylegającej do zakładu. Kross prośbę argumentuje tym, że „ciągle pogarszający się stan techniczny nawierzchni tej ulicy stwarza poważne problemy dla firm transportowych dostarczających materiał do doków rozładunkowych”.

Burmistrz Waldemar Trochimiuk komentuje: – Faktycznie, droga jest użytkowana wyłącznie przez firmę Kross, a nawet powiem więcej, że ciężko tam zostać wpuszczonym. Tak więc, jeśli będzie wola radnych, by cześć tej naszej nieruchomości sprzedać, jestem „za”. Musi by tylko spełnionych kilka warunków, m.in. muszą zostać wpisane dodatkowe służebności przejazdu.

źródło: infoprzasnysz.com

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x