Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najmłodsi uczniowie SP nr 2 poznali tajemnice strażaków


W kwietniu i maju br. wszystkie trzy klasy SP nr 2: 0a, 0b i 0c udały się z wizytą do mławskiej jednostki straży pożarnej. Celem wyjścia było poznanie pracy strażaków.

W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się ciekawostek związanych z zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy, wypadku i przypomniały sobie, w jakich okolicznościach należy wzywać tę służbę. Utrwaliły numer telefonu do Straży Pożarnej – 998 wraz z numerem alarmowym – 112. Miały także możliwość obejrzenia wozów strażackich. Przedszkolaki przez chwilę, poczuły się jak prawdziwi strażacy, przymierzając hełm strażacki      i umundurowanie.

Wizyta ta na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż poznali zawód trudny i niebezpieczny, ale bardzo potrzebny. Zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości.

źródło i fot. SP 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x