Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Święto Narodowe Trzeciego Maja. Uroczystości w Mławie


Oficjalne obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęła msza św. w kościele pw. Ducha Świętego. Po jej zakończeniu Mławska Orkiestra Dęta, poczty sztandarowe i uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod Dąb Niepodległości w parku miejskim im. Dąbrowszczaków.

Pod Dębem Niepodległości okolicznościowe przemówienie wygłosił senator Jan Maria Jackowski, poseł Anna Cicholska oraz burmistrz Sławomir Kowalewski.

Delegacje organizacji kombatanckich, stowarzyszeń, szkół, rzemieślników, związku zawodowego, służb mundurowych, władz samorządowych i partii politycznych złożyły kwiaty pod Głazem „Niepodległości”.

Część oficjalną zakończył wspólnie zatańczony polonez.

Zapraszamy do fotogalerii.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ

KOMENTARZE

11 - liczba komentarzy w artykule "Święto Narodowe Trzeciego Maja. Uroczystości w Mławie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławiak
Gość

A to pisiory już w pierwszym rzędzie ?

JFK...
Gość

Tak i maja sie przesuwać do przodu
Nie będę się powtarzał chlopie miałeś juz nie pisać na tym portalu ale co innego myslisz co innego piszesz i co innego robisz

Anonimowo
Gość

Przesuno sie do przodu, chyba razem z tobo, jak bedziesz sie tak przesuwal to trawisz na sciane, i rozbijesz sobie tylko lepetyne, a pisze tylko dlatego, aby tacy obroncy, PIS mieli co pisac. Bywaj nieuku, i przestan sie powtarzac, bo to jest za nudne.

Anonimowo
Gość

Ło matko, byk na byku i bykiem pogania 😀 😀 😀

JFK..
Gość

Na bulu sie wzoruja taka ich wiedza i umiejętności jedyne co potrafi to obrażać innych i straszyc PiS em taki to ryk za korytem i obraz upadku

Anonimowo
Gość
Tak Ja sie wzoruja / to są powielone twoje byki w pisowni/ na mądrzejszych od ciebie, bo dla ciebie pisanie prawdy o pisowskich oszołomach do których zaliczam także ciebie, jest bardzo bolesne, i według ciebie obrazliwe. Osobiście już koryta nie potrzebuje, bo w moim wieku, nie ma sensu udawać, że czegoś się nie widzi. Zapłaciłem za to w przeszłości wysoką cenę. Cenę za nieudawanie, że jest inaczej niż jest. Twój nick JFK, jest po prostu nie przyzwoity, tym nickiem obrażasz bardzo znaną postać. Zdejmij klapki z oczu i otwórz oczy na rzeczywistość jaka istnieje. Ja przy najmniej ciebie nie jestem… Czytaj więcej »
Anonimowo
Gość

Juz nie potrzebuję. Juz sie nachlapałeś

JFK..
Gość

Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty,
byś nie stał się jemu podobnym.
Biblia tysiaclecia
Wiec koncze z toba dyskusję

Anonimowo
Gość

Masz racje ze z takim glupkiem nie ma co prowadzic dyskusji bo ta zaraza glupoty naprawde moze mni sie udzielic….:-)

mławiak
Gość

A to pisiory już w pierwszym rzędzie ?

Anonimowo
Gość

No i proszę jest—po publikacji nagich zdjęć senatora w jednej z gazet, o których głośno w całym Kraju.I afera z Senatorem który błysnął na plaży na golasa, krąży po internecie, to nie przeszkadza aby na święcie kroczyć już w pełni ubranym i z biało czerwoną flagą kroczyć dumnie, sam się zastanawiam czy Jan Maria Jackowski wie co to jest wstyd, i że politykowi naprawdę nie wypada, aby udawać morsa i na golasa pluskać sie w morzu. Trzeba mnieć naprawdę tupet aby bo takich fotkach pokazywać się publicznie.

ktoś
Gość

I jak zawsze harcerze najlepsi chociaż znów więcej wodniaków ! ZHR weźcie się do roboty bo wszędzie widać tylko żeglarskie mundury !

wpDiscuz