Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
meblolux

Święto Narodowe Trzeciego Maja. Uroczystości w Mławie


Oficjalne obchody 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęła msza św. w kościele pw. Ducha Świętego. Po jej zakończeniu Mławska Orkiestra Dęta, poczty sztandarowe i uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod Dąb Niepodległości w parku miejskim im. Dąbrowszczaków.

Słoneczne ogrody Mława

Pod Dębem Niepodległości okolicznościowe przemówienie wygłosił senator Jan Maria Jackowski, poseł Anna Cicholska oraz burmistrz Sławomir Kowalewski.

Delegacje organizacji kombatanckich, stowarzyszeń, szkół, rzemieślników, związku zawodowego, służb mundurowych, władz samorządowych i partii politycznych złożyły kwiaty pod Głazem „Niepodległości”.

Część oficjalną zakończył wspólnie zatańczony polonez.

Zapraszamy do fotogalerii.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

1500
mławiak

A to pisiory już w pierwszym rzędzie ?

JFK...

Tak i maja sie przesuwać do przodu
Nie będę się powtarzał chlopie miałeś juz nie pisać na tym portalu ale co innego myslisz co innego piszesz i co innego robisz

Anonimowo

Przesuno sie do przodu, chyba razem z tobo, jak bedziesz sie tak przesuwal to trawisz na sciane, i rozbijesz sobie tylko lepetyne, a pisze tylko dlatego, aby tacy obroncy, PIS mieli co pisac. Bywaj nieuku, i przestan sie powtarzac, bo to jest za nudne.

Anonimowo

Ło matko, byk na byku i bykiem pogania 😀 😀 😀

JFK..

Na bulu sie wzoruja taka ich wiedza i umiejętności jedyne co potrafi to obrażać innych i straszyc PiS em taki to ryk za korytem i obraz upadku

Anonimowo

Tak Ja sie wzoruja / to są powielone twoje byki w pisowni/ na mądrzejszych od ciebie, bo dla ciebie pisanie prawdy o pisowskich oszołomach do których zaliczam także ciebie, jest bardzo bolesne, i według ciebie obrazliwe. Osobiście już koryta nie potrzebuje, bo w moim wieku, nie ma sensu udawać, że czegoś się nie widzi. Zapłaciłem za to w przeszłości wysoką cenę. Cenę za nieudawanie, że jest inaczej niż jest. Twój nick JFK, jest po prostu nie przyzwoity, tym nickiem obrażasz bardzo znaną postać. Zdejmij klapki z oczu i otwórz oczy na rzeczywistość jaka istnieje. Ja przy najmniej ciebie nie jestem… Czytaj więcej »

JFK..

Nie odpowiadaj głupiemu według jego głupoty,
byś nie stał się jemu podobnym.
Biblia tysiaclecia
Wiec koncze z toba dyskusję

Anonimowo

Masz racje ze z takim glupkiem nie ma co prowadzic dyskusji bo ta zaraza glupoty naprawde moze mni sie udzielic….:-)

Anonimowo

Juz nie potrzebuję. Juz sie nachlapałeś

mławiak

A to pisiory już w pierwszym rzędzie ?

Anonimowo

No i proszę jest—po publikacji nagich zdjęć senatora w jednej z gazet, o których głośno w całym Kraju.I afera z Senatorem który błysnął na plaży na golasa, krąży po internecie, to nie przeszkadza aby na święcie kroczyć już w pełni ubranym i z biało czerwoną flagą kroczyć dumnie, sam się zastanawiam czy Jan Maria Jackowski wie co to jest wstyd, i że politykowi naprawdę nie wypada, aby udawać morsa i na golasa pluskać sie w morzu. Trzeba mnieć naprawdę tupet aby bo takich fotkach pokazywać się publicznie.

ktoś

I jak zawsze harcerze najlepsi chociaż znów więcej wodniaków ! ZHR weźcie się do roboty bo wszędzie widać tylko żeglarskie mundury !