Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wojenne pozostałości nadal groźne


Okazuje się, że pola i lasy kryją w sobie wiele powojennych pozostałości, nadal niebezpiecznych dla ludzi. W ostatnich dniach aż 130 szt niewybuchów znalezionych zostało niedaleko miejscowości Chojnowo (gm. Czernice Borowe). O niezwykłym znalezisku, odkrytym podczas prac leśnych 17 kwietnia br. powiadomił policję pracownik Nadleśnictwa Przasnysz.  Niewybuchy pochodzą z czasów II wojny światowej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


red.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x