Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Możesz być np. opiekunem osób starszych, pracownikiem produkcji czy księgową


VIII Mławskie Targi Pracy


Już po raz ósmy Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje Mławskie Targi Pracy. 17 kwietnia  w Mławskiej Hali Sportowej przez ponad dwie godziny ponad 90 przedstawicieli różnych branż, instytucji, organizacji działających na rynku pracy i w jego otoczeniu, rozmawiało z osobami poszukującymi pracy lub chcącymi ją zmienić. Według szacunków PUP targi odwiedziło ok. 1200 osób, na które czekało ponad 900 różnych ofert pracy.

Z organizacji i przebiegu targów zadowolenie wyrażał m.in. Starosta Mławski, będący od lat honorowym patronem tego wydarzenia.

– Mława i powiat mławski to firmy, które się znakomicie rozwijają dzięki naszym przedsiębiorcom, którzy mają coraz to nowe i lepsze pomysły. Jak wiemy również w firmach zagranicznych, głównie  koreańskich zatrudnionych jest ok. 5 tys. ludzi i jest to olbrzymi rynek dla naszych mieszkańców, którzy znaleźli tam pracę. Chcielibyśmy, żeby te osoby, które kończą czy będą kończyły dzisiejsze nasze szkoły ponadgimnazjalne mogły podjąć pracę w naszych zakładach, m.in. w tych, które dzisiaj prezentują tu swoją ofertę – mówił starosta Włodzimierz Wojnarowski.

Wśród dostępnych na Targach ofert pracy były takie nie wymagające bardzo wysokich kwalifikacji jak np. pracownik fizyczny, pracownik produkcji, robotnik drogowy, ale też inne oferty, jak np. opiekun osób starszych, operatorzy  maszyn i obrabiarek, nauczyciele, czy księgowe.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
annamax
annamax
3 lata temu

Takie targi pracy to dobra sprawa. Ja sama kontakt do (…wymoderowano) właśnie na targach dostałam, tyle że w warszawie. Później praktycznie jedno zlecenie za drugim. Czasami samo przeglądanie pracuj czy olx nie pomoże, tam jest pełno śmieciowych ofert. Tutaj można osobiście porozmawiać, tak jest dużo łatwiej.

haha
haha
3 lata temu

będzie kury łapał u okolicznych kurnikarzy razem ze staroatą

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  haha

Chciałbyś? – niedoczekanie Twoje. 😀
Burmistrz to zawód, przecież wybierzemy tego samego na następną 5-letnią kadencję – jest taki elokwentny (może godzinę mówić, a treści w tym żadnej), uśmiechnięty (że fałszywie to nieważne), grzeczny (trochę nadmiernie, bo takie dyrektywy odebrał od swojego guru od PR), jest fotogeniczny i ma parcie na szkło
Drugiego takiego nie ma i nie będzie.

JFK..
JFK..
3 lata temu

A pan burniszcz znalazł coś dla siebie ?

isko
isko
3 lata temu
Reply to  JFK..

tak, ma pracę do 2023 roku 🙂 🙂 🙂

JFK
JFK
3 lata temu
Reply to  isko

Jestem tego pewien u deweloperow w novago czy suezie zdradzie rabek tajemnicy

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x