Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Możesz być np. opiekunem osób starszych, pracownikiem produkcji czy księgową


VIII Mławskie Targi Pracy

Już po raz ósmy Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje Mławskie Targi Pracy. 17 kwietnia  w Mławskiej Hali Sportowej przez ponad dwie godziny ponad 90 przedstawicieli różnych branż, instytucji, organizacji działających na rynku pracy i w jego otoczeniu, rozmawiało z osobami poszukującymi pracy lub chcącymi ją zmienić. Według szacunków PUP targi odwiedziło ok. 1200 osób, na które czekało ponad 900 różnych ofert pracy.

Z organizacji i przebiegu targów zadowolenie wyrażał m.in. Starosta Mławski, będący od lat honorowym patronem tego wydarzenia.

– Mława i powiat mławski to firmy, które się znakomicie rozwijają dzięki naszym przedsiębiorcom, którzy mają coraz to nowe i lepsze pomysły. Jak wiemy również w firmach zagranicznych, głównie  koreańskich zatrudnionych jest ok. 5 tys. ludzi i jest to olbrzymi rynek dla naszych mieszkańców, którzy znaleźli tam pracę. Chcielibyśmy, żeby te osoby, które kończą czy będą kończyły dzisiejsze nasze szkoły ponadgimnazjalne mogły podjąć pracę w naszych zakładach, m.in. w tych, które dzisiaj prezentują tu swoją ofertę – mówił starosta Włodzimierz Wojnarowski.

Wśród dostępnych na Targach ofert pracy były takie nie wymagające bardzo wysokich kwalifikacji jak np. pracownik fizyczny, pracownik produkcji, robotnik drogowy, ale też inne oferty, jak np. opiekun osób starszych, operatorzy  maszyn i obrabiarek, nauczyciele, czy księgowe.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapoznaj się ze szczegółami TUTAJ