Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Możesz być np. opiekunem osób starszych, pracownikiem produkcji czy księgową


VIII Mławskie Targi Pracy

Jolanta Karpińska podziękowania


Już po raz ósmy Powiatowy Urząd Pracy w Mławie organizuje Mławskie Targi Pracy. 17 kwietnia  w Mławskiej Hali Sportowej przez ponad dwie godziny ponad 90 przedstawicieli różnych branż, instytucji, organizacji działających na rynku pracy i w jego otoczeniu, rozmawiało z osobami poszukującymi pracy lub chcącymi ją zmienić. Według szacunków PUP targi odwiedziło ok. 1200 osób, na które czekało ponad 900 różnych ofert pracy.

Z organizacji i przebiegu targów zadowolenie wyrażał m.in. Starosta Mławski, będący od lat honorowym patronem tego wydarzenia.

– Mława i powiat mławski to firmy, które się znakomicie rozwijają dzięki naszym przedsiębiorcom, którzy mają coraz to nowe i lepsze pomysły. Jak wiemy również w firmach zagranicznych, głównie  koreańskich zatrudnionych jest ok. 5 tys. ludzi i jest to olbrzymi rynek dla naszych mieszkańców, którzy znaleźli tam pracę. Chcielibyśmy, żeby te osoby, które kończą czy będą kończyły dzisiejsze nasze szkoły ponadgimnazjalne mogły podjąć pracę w naszych zakładach, m.in. w tych, które dzisiaj prezentują tu swoją ofertę – mówił starosta Włodzimierz Wojnarowski.

Wśród dostępnych na Targach ofert pracy były takie nie wymagające bardzo wysokich kwalifikacji jak np. pracownik fizyczny, pracownik produkcji, robotnik drogowy, ale też inne oferty, jak np. opiekun osób starszych, operatorzy  maszyn i obrabiarek, nauczyciele, czy księgowe.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
annamax
Gość
annamax

Takie targi pracy to dobra sprawa. Ja sama kontakt do (…wymoderowano) właśnie na targach dostałam, tyle że w warszawie. Później praktycznie jedno zlecenie za drugim. Czasami samo przeglądanie pracuj czy olx nie pomoże, tam jest pełno śmieciowych ofert. Tutaj można osobiście porozmawiać, tak jest dużo łatwiej.

haha
Gość
haha

będzie kury łapał u okolicznych kurnikarzy razem ze staroatą

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Chciałbyś? – niedoczekanie Twoje. 😀
Burmistrz to zawód, przecież wybierzemy tego samego na następną 5-letnią kadencję – jest taki elokwentny (może godzinę mówić, a treści w tym żadnej), uśmiechnięty (że fałszywie to nieważne), grzeczny (trochę nadmiernie, bo takie dyrektywy odebrał od swojego guru od PR), jest fotogeniczny i ma parcie na szkło
Drugiego takiego nie ma i nie będzie.

JFK..
Gość
JFK..

A pan burniszcz znalazł coś dla siebie ?

isko
Gość
isko

tak, ma pracę do 2023 roku 🙂 🙂 🙂

JFK
Gość
JFK

Jestem tego pewien u deweloperow w novago czy suezie zdradzie rabek tajemnicy