Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa przebudowa chodnika na Żeromskiego


Trwają prace związane z przebudową chodnika na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Reymonta a ul. Żwirki – po stronie budynku dawnej poczty. Prace prowadzi na zlecenie ratusza Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.  Koszt przebudowy 72 metrów chodnika wynosi ok. 65 tys. zł. Prowadzone w tym miejscu roboty powodują utrudnienia w ruchu pojazdów na tym odcinku, a piesi na razie muszą korzystać jedynie z chodnika na tej ulicy tylko jednostronnie.

Sprzedam Piec


źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
h13
h13
3 lata temu

Kurde, kiedy ktoś coś zrobi z samochodami parkującymi po stronie mac jacka? Tam się nie da przejechać…!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x