Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Kelnera w ZS nr 2


Nakrywanie stołu, obsługa gości i do tego w języku angielskim oraz pokaz barmański to tylko niektóre z atrakcji jakie zaprezentowali uczniowie klas kelnerskich podczas  tradycyjnego w „gastronomiku” Dnia Kelnera.

Sprzedam Piec


Dzień Kelnera to już wieloletnia tradycja w Zespole Szkół nr 2 w Mławie.  12 kwietnia uczniowie klas kelnerskich podczas ich dorocznego święta mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas rozmaitych konkurencji.  Bardzo przydatne przy tym okazały się praktyki odbyte w renomowanych restauracjach m.in. w hotelach Marriott, Sobieski, i Sheraton. Młodzi kelnerzy przed szkolną publicznością prezentowali m.in. składanie serwetek na czas,  nakrywanie stołu do określonego menu, układ synchroniczny,  tor przeszkód.  Na koniec odbył się pokaz barmański w wykonaniu najstarszych uczniów. Uroczystość przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Anna Kasprowicz,  Izabella Ostaszewska i Krzysztof Wiśniewski.

red.

źródło i fot.: ZS nr 2

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ani06
Ani06
3 lata temu

Zdjęcia zdjęciami a jak wygląda zdawanie egzaminów, łatwe czy trudne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x