Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Dzień Kelnera w ZS nr 2


Nakrywanie stołu, obsługa gości i do tego w języku angielskim oraz pokaz barmański to tylko niektóre z atrakcji jakie zaprezentowali uczniowie klas kelnerskich podczas  tradycyjnego w „gastronomiku” Dnia Kelnera.

Dzień Kelnera to już wieloletnia tradycja w Zespole Szkół nr 2 w Mławie.  12 kwietnia uczniowie klas kelnerskich podczas ich dorocznego święta mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas rozmaitych konkurencji.  Bardzo przydatne przy tym okazały się praktyki odbyte w renomowanych restauracjach m.in. w hotelach Marriott, Sobieski, i Sheraton. Młodzi kelnerzy przed szkolną publicznością prezentowali m.in. składanie serwetek na czas,  nakrywanie stołu do określonego menu, układ synchroniczny,  tor przeszkód.  Na koniec odbył się pokaz barmański w wykonaniu najstarszych uczniów. Uroczystość przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Anna Kasprowicz,  Izabella Ostaszewska i Krzysztof Wiśniewski.

red.

źródło i fot.: ZS nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Dzień Kelnera w ZS nr 2"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ani06
Gość

Zdjęcia zdjęciami a jak wygląda zdawanie egzaminów, łatwe czy trudne.

wpDiscuz