Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy wszystkich na sprzątanie Zalewu Ruda


W sobotę, 14 kwietnia o godzinie 14:00 po raz kolejny odbędzie się  gruntowne, wiosenne sprzątanie nad Zalewem Ruda. To jedyny tak duży zbiornik wodny, który leży na granicy powiatów działdowskiego i mławskiego.

Organizatorem akcji jest mławskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego.

– Zapraszamy Członków Koła oraz wszystkich chętnych, którym leży na sercu czystość przyrody, do wspólnej akcji – mówi Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława

Zbiórka w sobotę o godzinie 14:00 nad Zalewem Ruda przy Rybaczówce. Organizatorzy akcji zapewniają uczestnikom jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Po sprzątaniu  zapraszają na wspólny gorący posiłek.

źródło: Organizator

fot. archiwum prywatne

Zobacz także…

Pomost na Rudzie grozi zawaleniem?

Ciepły weekend. Na spacer i na lody?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
uzytkownik
Gość
uzytkownik

czy trzeba się wcześniej zapisywać czy po prostu przyjść?

Egon Olsen
Gość
Egon Olsen

Nie trzeba się zapisywać. Wystarczy po sobie zabierać śmieci.