Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy wszystkich na sprzątanie Zalewu Ruda


W sobotę, 14 kwietnia o godzinie 14:00 po raz kolejny odbędzie się  gruntowne, wiosenne sprzątanie nad Zalewem Ruda. To jedyny tak duży zbiornik wodny, który leży na granicy powiatów działdowskiego i mławskiego.

Sprzedam Piec


Organizatorem akcji jest mławskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego.

– Zapraszamy Członków Koła oraz wszystkich chętnych, którym leży na sercu czystość przyrody, do wspólnej akcji – mówi Andrzej Nowakowski, prezes Koła PZW Mława

Zbiórka w sobotę o godzinie 14:00 nad Zalewem Ruda przy Rybaczówce. Organizatorzy akcji zapewniają uczestnikom jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Po sprzątaniu  zapraszają na wspólny gorący posiłek.

źródło: Organizator

fot. archiwum prywatne

Zobacz także…

Pomost na Rudzie grozi zawaleniem?

Ciepły weekend. Na spacer i na lody?

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
uzytkownik
uzytkownik
3 lata temu

czy trzeba się wcześniej zapisywać czy po prostu przyjść?

Egon Olsen
Egon Olsen
3 lata temu
Reply to  uzytkownik

Nie trzeba się zapisywać. Wystarczy po sobie zabierać śmieci.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x