Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już pewne. Będziemy mieć wiosnę


Przez chwilę mogliśmy zwątpić, czy rzeczywiście wiosna nadeszła. Jej pierwszy, kalendarzowy dzień był rzeczywiście wiosenny i słoneczny. Można było więc spokojnie świętować Pierwszy Dzień Wiosny, czy jak kto woli Dzień Wagarowicza. Za to drugi wyglądał jakby zima robiła gruntowne remanenty i chciała pozbyć się resztek zimowego puchu, a kto wie czy i nie zagościć jeszcze na dłużej.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Jednak od kilkunastu dni pojawiają się inne zwiastuny, świadczące o tym, że z zimą pożegnamy się na rok. Przyleciały już gęsi, a nawet pierwsze bociany. Ostatnio pojawiły się czajki. To już nieomylne zwiastuny, że wiosna za pasem. Najbliższej nocy czeka nas jeszcze zmiana czasu na letni. Pamiętajmy jednak, że przysłowie mówi „w marcu jak w garncu”, więc na wszelki wypadek ciepłej kurtki nie wynośmy jeszcze na strych.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Zobacz także…

W nocy z soboty na niedzielę będziemy spać o godzinę krócej…

Pierwsze wiosenne flirty w parku

Wojtek ten jest najśmielszy, ale jest i Zdzisio i inni. Boćkami opiekuję się bo lubię

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x