Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zmarł Stanisław Grześ


17 marca w wieku 74 lat zmarł Stanisław Grześ. W latach 1994 – 1998 był radnym miejskim, pracował w komisjach Rozwoju Gospodarczego i Budżetu oraz Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. W latach 1998 – 2002 był członkiem Zarządu Miasta Mława. Od roku 1980 był członkiem mławskiego oddziału NSZZ Solidarność, pełnił również funkcję członka zarządu oddziału.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Msza żałobna zostanie odprawiona w Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Mławie 21 marca o godz. 13 – tej.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]