Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmarł Stanisław Grześ


17 marca w wieku 74 lat zmarł Stanisław Grześ. W latach 1994 – 1998 był radnym miejskim, pracował w komisjach Rozwoju Gospodarczego i Budżetu oraz Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska. W latach 1998 – 2002 był członkiem Zarządu Miasta Mława. Od roku 1980 był członkiem mławskiego oddziału NSZZ Solidarność, pełnił również funkcję członka zarządu oddziału.

Sprzedam Piec


Msza żałobna zostanie odprawiona w Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Mławie 21 marca o godz. 13 – tej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]