Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Sprawcy kradzieży sklepowych w Ojrzeniu złapani


Dwóch mieszkańców Ciechanowa usłyszało zarzuty w związku z kradzieżami w sklepach w miejscowości Ojrzeń. Sprawcy kradli artykuły spożywcze. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie jednego przestępstwa oraz trzech wykroczeń.

KSP Mława nabór

O sprawie kradzieży słodyczy w Ojrzeniu informowaliśmy mieszkańców publikując nagranie i zdjęcia sprawców zarejestrowane przez monitoring.

Dzięki wskazówkom mieszkańców funkcjonariusze ustalili, dokładne personalia mężczyzn. Jak się okazało byli to mieszkańcy Ciechanowa 17 i 31 -latek.

17-letni mieszkaniec Ciechanowa został zatrzymany 19 lutego br. 1 marca natomiast zarzuty usłyszał 31-latek. Mężczyźni są podejrzani o dokonanie kradzieży pod koniec stycznia i na początku lutego br. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia będą odpowiadać przed sądem.

Przestępstwo kradzieży według kodeksu karnego zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz