Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Już nie zapomnisz mnie. Wyjątkowy wieczór w MDK


Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, chcemy zaprosić wszystkie panie, na wieczór kabaretowy z piosenkami polskiego kina przedwojennego. W programie, który zostanie zaprezentowany już 6 marca 2018 r. usłyszymy kompozycje i teksty autorstwa legend polskiej kultury: Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Henryka Warsa czy Jerzego Petersburskiego. Te wspaniałe utwory, takie jak: „Na pierwszy znak”, „Ostatnia niedziela” czy „Sexappeal” wykona Tomasz Stockinger – aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z filmu „Znachor” czy serialu „Klan”.

KSP Mława nabór

Anegdoty, żarty, wspaniałe wykonania muzycznych perełek lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia – to wstęp do spotkania, podczas którego panie będą mogły poznać, kim był przedwojenny amant o wyglądzie Humphreya Bogarta z kultowego filmu „Casablanca”. We wtorkowy wieczór usłyszymy romantyczne, zadziorne, melancholijne, ale również komiczne piosenki, które opierają się próbie czasu i nadal zachwycają dużą grupę odbiorców. W duecie z pianistą – Stefanem Gąsieniecem, Tomasz Stockinger podejmie się interpretacji ponadczasowych przebojów, takich jak: „W małym kinie”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Nie kochać w taką noc to grzech” oraz wielu innych muzycznych dzieł mistrzów tamtego okresu. 6 marca, rozpoczęcie koncertu o godz. 18.00, sala kina MDK, wstęp wolny.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Już nie zapomnisz mnie. Wyjątkowy wieczór w MDK"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

trzeba miejsce zająć 🙂

wpDiscuz