Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego


Nauczyciele bibliotekarze w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przygotowali projekt, którego realizacja przypadała na 20 i 21 lutego. Wszystkie działania były związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.


W bibliotece odbyły się warsztaty, w których uczestniczyli uczniowie klas: IIIa, IIIb, IIIc,IIIf,  IIb. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, która przybliżała historię ustanowienia Dnia Języka Ojczystego i wprowadzała w problematykę ochrony języka polskiego. Rozgrywki językowe w trzech kategoriach „Wesołe ortogramy”, „Gramatyka bez tajemnic” i „W krainie ukrytych znaczeń” były okazją do świetnej zabawy. Dzieci zakończyły warsztaty zgodnym wnioskiem, że należy dbać o nasz, najpiękniejszy na świecie, język ojczysty.

źródło i fot: SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x