Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

MDK przyjmuje zgłoszenia do Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka


Lata mijają, ale zainteresowanie konkursem nie słabnie. To zasługa organizatorów poszczególnych etapów przesłuchań, którzy z zaangażowaniem pracują na rzecz promowania literatury i czytelnictwa – a przede wszystkim kultury żywego słowa. Dołóżmy starań, aby również w tym roku, konkurs był szczególnym wydarzeniem w edukacji naszych dzieci, aby przebiegał w atmosferze radosnej rywalizacji, i żeby pozostawił żywe wspomnienia.

KSP Mława nabór

Eliminacje powiatowe 41. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA odbędą się 27 marca 2018 r. o godz. 9.00 w sali kina MDK.

Zgłoszenia laureatów eliminacji szkolnych i gminnych, prosimy przesłać na adres:

Miejski Dom Kultury, ul. St. Rynek 13, 06-500 Mława lub na adres e-mail: h.wieczorek@mdkmlawa.com w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2018 r.

Dodatkowe informacje – Hanna Matecka-Wieczorek, inst. ds. teatru MDK, tel. 23 654 35 85

Do pobrania: Regulamin, Karta Uczestnika, jako przydatny (nieobowiązkowy) dodatek: Uwagi dla Recytatora – https://mdkmlawa.com/news/727/41-konkurs-recytatorski-warszawska-syrenka-2018-r

Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa.

Źródło:organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz