Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

MDK przyjmuje zgłoszenia do Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka


Lata mijają, ale zainteresowanie konkursem nie słabnie. To zasługa organizatorów poszczególnych etapów przesłuchań, którzy z zaangażowaniem pracują na rzecz promowania literatury i czytelnictwa – a przede wszystkim kultury żywego słowa. Dołóżmy starań, aby również w tym roku, konkurs był szczególnym wydarzeniem w edukacji naszych dzieci, aby przebiegał w atmosferze radosnej rywalizacji, i żeby pozostawił żywe wspomnienia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Eliminacje powiatowe 41. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA odbędą się 27 marca 2018 r. o godz. 9.00 w sali kina MDK.

Zgłoszenia laureatów eliminacji szkolnych i gminnych, prosimy przesłać na adres:

Miejski Dom Kultury, ul. St. Rynek 13, 06-500 Mława lub na adres e-mail: h.wieczorek@mdkmlawa.com w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2018 r.

Dodatkowe informacje – Hanna Matecka-Wieczorek, inst. ds. teatru MDK, tel. 23 654 35 85

Do pobrania: Regulamin, Karta Uczestnika, jako przydatny (nieobowiązkowy) dodatek: Uwagi dla Recytatora – https://mdkmlawa.com/news/727/41-konkurs-recytatorski-warszawska-syrenka-2018-r

Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa.

Źródło:organizator

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500