Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

MDK przyjmuje zgłoszenia do Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka


Lata mijają, ale zainteresowanie konkursem nie słabnie. To zasługa organizatorów poszczególnych etapów przesłuchań, którzy z zaangażowaniem pracują na rzecz promowania literatury i czytelnictwa – a przede wszystkim kultury żywego słowa. Dołóżmy starań, aby również w tym roku, konkurs był szczególnym wydarzeniem w edukacji naszych dzieci, aby przebiegał w atmosferze radosnej rywalizacji, i żeby pozostawił żywe wspomnienia.


Eliminacje powiatowe 41. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA odbędą się 27 marca 2018 r. o godz. 9.00 w sali kina MDK.

Zgłoszenia laureatów eliminacji szkolnych i gminnych, prosimy przesłać na adres:

Miejski Dom Kultury, ul. St. Rynek 13, 06-500 Mława lub na adres e-mail: h.wieczorek@mdkmlawa.com w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2018 r.

Dodatkowe informacje – Hanna Matecka-Wieczorek, inst. ds. teatru MDK, tel. 23 654 35 85

Do pobrania: Regulamin, Karta Uczestnika, jako przydatny (nieobowiązkowy) dodatek: Uwagi dla Recytatora – https://mdkmlawa.com/news/727/41-konkurs-recytatorski-warszawska-syrenka-2018-r

Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa.

Źródło:organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x