Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kuba Michalski zaśpiewa ballady Cohena. MBP zaprasza na walentynkowy koncert


Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie zaprasza na walentynkowy koncert Kuby Michalskiego. W programie koncertu usłyszą Państwo kilkanaście piosenek znakomitego kanadyjskiego poety i pieśniarza Leonarda Cohena, w polskich tłumaczeniach, w tym oczywiście „Alleluja”, „Zuzanna”, „Słynny niebieski prochowiec” i „Tańcz mnie po miłości kres”, uzupełnionych kilkoma kompozycjami Kuby Michalskiego do wierszy wielkich polskich poetów.

KSP Mława nabór

Kuba Michalski  jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą. Nagrał pięć płyt z zespołem „Cotton Cat” i cztery albumy solowe. Był wielokrotnie nagradzany: m.in. w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Występuje solo, akompaniując sobie na gitarze.

 Zapraszamy do posłuchania w internecie (na YouTube) jego piosenek:

Daremne żale (Asnyk)                     https://youtu.be/xhq1ayIwZzI

Deszcz jesienny (Staff)                   https://youtu.be/bUJIRPBHyws

Dziewczyna (Leśmian)                    http://youtu.be/W0DxTpeDqCI

źródło:MBP w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz