Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do Kuchar na bieganie. Leszczyński wśród najlepszych


Fot. Paulina Świercz

Dla wytrwałego biegacza żadna pogoda nie jest straszna do realizacji swojej pasji. W Kucharach koło Płońska rozegrano szóstą edycję Zimowego Biegu Dziadka. Rywalizację na dystansie 10 kilometrów ukończyło 87 śmiałków.

Zawody okazały się niezwykle emocjonujące – szczególnie batalia o pierwsze miejsce. W walce o prymat liczyło się czterech zawodników. Najszybciej z marzeniami o głównym trofeum pożegnał się Mateusz Dzięgielewski z Warszawy. Potem odpadł ze stawki płońszczanin Daniel Karwowski. Ostatecznie walka o prymat rozstrzygnęła się pomiędzy Andrzejem Piechną z Gostomina i Mariuszem Bińczyckim z Podsmardzewa. Na finiszu lepszy okazał się ostatni z wymienionych biegaczy.

Na piątej pozycji finiszował mławianin Andrzej Leszczyński. Do zwycięzcy stracił niespełna półtorej minuty. Dziesiąty był Sebastian Kwieciński, jako szesnasty linię mety przekroczył Mirosław Reks. Pięćdziesiąta trzecia pozycja przypadła Marzenie Grzybowskiej, pięćdziesiąta czwarta Krzysztofowi Grzybowskiemu.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments