Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WOŚP w Mławie 85 tys. zł w kraju 84 mln


Wpłata 10 tys. zł dokonana przez jedną z firm sprawiła, że ostateczna kwota zebrana przez mławski sztab WOŚP zamknęła się cyfrą 85 tys. zł. W całym kraju Orkiestra zebrała ponad 84 mln zł. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w kilku innych miejscowościach naszego powiatu.


Ponad 27 tys. zł zebrali wolontariusze  w Radzanowie. To znacznie więcej niż w ubiegłym roku, gdzie udało się 11 tys. zł. Taka akcja odbywa się tu po raz czwarty i zaangażowanych w nią było 10 wolontariuszy.

11,5 tys zł zebrał sztab orkiestry w Lipowcu Kościelnym. Tu kwestowało 30 wolontariuszy, wśród których byli zarówno młodzi uczniowie jak i osoby dorosłe.

W Niedzborzu udało się zebrać prawie 24 tyś. zł.

Niedzielnemu finałowi we wszystkich tych miejscowościach towarzyszyły liczne koncerty, występy i pokazy. Wszędzie też licytowane były gadżety i fanty zarówno ze sklepiku WOŚP jak i ofiarowane przez darczyńców i sponsorów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin 1
mławianin 1
2 lata temu

Wpłata jednej z firm, jaskółki nie czyni, a gdzież się podziali ci „MŁAWSCY BIZNESMENI” których ponoć tak wiele w Mławie według U.S. są nawet mławscy milionerzy—-gdyby chociaż każdy z nich przekazał na konto MŁAWSKIEJ ORKIESTRY po 1.000-cu. To w Mławie było by naprawdę święto a dlaczego o mławskich biznesmenach piszę w cudzysłowie ano dlatego że to biznesmeni na pokaz, a pokazują się tylko tam gdzie czują interes że wpłacona przez nich złotówka wróci do nich zwielokrotniona,wszak zbliżają się wybory i pewnie co niektórzy się ujawnią i będą wspomagać komitety wyborcze, bo biznes musi się opłacać. No cóż pomarzyć dobra rzecz, a może w przyszłym roku się obudzą, i pokażą na co ich i nasze miasto stać. Nie wstydzcie się Panowie MŁAWSKIEGO BIZNESU wszak jeszcze teraz można dokonać przelewu na konto ORKIESTRY.