Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2017” – ruszył internetowy plebiscyt


Na terenie   garnizonu   mazowieckiego   trwa  IX edycja konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”. W Mławie, o to zaszczytne miano rywalizuje 17 dzielnicowych z terenu miasta i gmin powiatu. Popularność dzielnicowego to ważne kryterium oceny jego współpracy z mieszkańcami. Już po raz kolejny na terenie pow. mławskiego konkurs prowadzony jest w formie plebiscytu facebookowego. Głos można oddać także mailowo.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wyróżnienie może zdobyć tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi. Po raz drugi w historii, konkurs na terenie pow. mławskiego odbywa się w formie plebiscytu na facebooku. Taka bowiem  forma konkursu zyskała w ubiegłej edycji duże zainteresowanie. Zainteresowani mogą także głosować na swojego dzielnicowego, wysyłając wiadomość pocztą e-mail na adres kppmlawa@ra.policja.gov.pl.

Konkurs potrwa do końca stycznia br. Kryterium oceny, będą głosy oddane przez internautów – w formie „lajków” lub informacji przesłanej mailowo. Jeśli znasz, lubisz i doceniasz swojego dzielnicowego, zaznacz pod jego zdjęciem polubienie. Można także wpisać swój komentarz  ( dotyczący wyłącznie pracy dzielnicowego). Dzielnicowy, który uzbiera najwięcej głosów zdobędzie tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2017”.

Tytuł zostanie przyznany jednemu dzielnicowemu z terenu miasta i jednemu z terenu gmin. Nazwiska i rejony dzielnicowych dostępne są na stronie internetowej KPP w Mławie http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wml w zakładce PREWENCJA.

Profil facebook Policja Mława znajdziecie pod linkiem  https://www.facebook.com/policjamlawa/

Post dotyczący plebiscytu link https://www.facebook.com/policjamlawa/posts/1021547477984921

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 16 lutego 2018 roku. Zapraszamy do głosowania.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500