Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Może to Twoje? Na ul. H. Sienkiewicza w Mławie znaleziono telefon i tablet


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, odnaleźli i zabezpieczyli telefon komórkowy m-ki SAMSUNG, koloru czarnego oraz tablet marki MANTA, koloru czarnego wraz z ładowarką. Przedmioty znaleziono w rejonie bloku 7/13, Mława, ul. H. Sienkiewicza.

Policjanci apelują do osób, które rozpoznały na zdjęciu, należące do nich utracone  przedmioty, tj.: telefon komórkowy i tablet wraz z ładowarką, o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23  654 72 50 lub tel. kom. 519 035 283.

źródło: KPP Mława/mł. asp. Aneta Prusik

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500