Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginął młody mieszkaniec Gołotczyzny, szuka go policja


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym:
Łukasz Brzozowski s. Teresy i Arkadiusza ur. 14.05.1993 r. zam. Gołotczyzna ul. Nadrzeczna 13.


W/w w dniu 9 grudnia  2017 r. ok. godz. 9.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w n/n kierunku i do chwili obecnej nie powrócił. Zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów. W chwili zaginięcia ubrany był kurtkę  koloru szaro-czarnego, spodnie dresowe koloru szarego lub granatowego oraz buty sportowe. Wzrost 198 cm, waga 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, nos prosty.
Mężczyzna ostatnio znajdował się na terenie pow. płońskiego w okolicach Nowego Miasta.

Osoby posiadające informację na temat zaginionego proszone są o kontakt pod numerem tel. 696  497  187 lub 696  497  195.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x