Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie z Radzanowa polecieli do Grecji


Czworo uczniów z klasy III radzanowskiego liceum ogólnokształcącego wraz z nauczycielem już dotarło do Grecji. To wyjazd, a właściwie wylot zaplanowany w ramach programu Erasmus+. Spotkają się tam ze swoimi rówieśnikami z  kilku krajów, a tematem spotkań, debat i konferencji będzie przemoc. W ciągu tygodniowego pobytu zaplanowane są nie tylko zajęcia konferencyjne, ale także zwiedzanie wielu ciekawych miejsc.


Nasi uczniowie 11 grudnia wylecieli z lotniska w Warszawie i po ponad 2,5 godzinnym locie dotarli do Aten.  Dla wszystkich uczniów to pierwsza w życiu podróż samolotem, więc wrażenia są niesamowite. Z Aten dotarli do miasta Megara, gdzie zamieszkują w hotelu. Dla radzanowskiej młodzieży ten pobyt to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z rówieśnikami z różnych krajów europejskich, ale także praktyczny egzamin z nauki języka angielskiego, w nim bowiem muszą się tam porozumiewać. Powrót do Polski zaplanowany jest na 18 grudnia.

JK

Fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Witold okumski
Witold okumski
3 lata temu

„Z początku byliśmy lekko przestraszeni i zarówno podekscytowani. Jesteśmy już po integracji. Całymi dniami mamy zajęcia w różnych grupach międzynarodowych. Jest dużo czasu żeby się pośmiać ale omawiamy również poważne tematy. Wszyscy są bardzo mili i pomocni ” – Ewa Iwańska

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x