Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie SP nr 2 piszą list do Królowej Elżbiety II


Uczniowie klasy 2d oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w projekcie „A letter to the Queen” prowadzonym przez nauczycielkę języka angielskiego, panią Joannę Rudzińską-Warzechę. W ramach zajęć kulturowo-językowych młodzież przygotowała kartkę świąteczną wraz z życzeniami, oraz listami napisanymi specjalnie dla Królowej Elżbiety II.


Teraz będą z niecierpliwością oczekiwali na odpowiedź z Pałacu Buckingham.

źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x