Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jest przełamanie. Zawkrze niesione dopingiem kibiców


Siatkarze mławskiego Zawkrza wrócili na zwycięski szlak. Niesieni głośnym dopingiem kibiców okazali się lepsi na swoim parkiecie od broniących tytułu mistrza trzeciej ligi konkurentów z Garwolina. Ważną rolę w sukcesie odegrali rezerwowi.

Po dobrym początku rozgrywek (Zawkrze było nawet przez chwilę trzecie) przyszło nagłe załamanie formy. W trzech kolejnych podopieczni Szymona Zejera nie zdobyli ani jednego punktu. O ile wpadkę w Wyszkowie można było wkalkulować w ostateczny rozrachunek, to już porażki z niżej notowana Iskrą Warszawa i Astorią Piaseczno oznaczały ogromne rozczarowanie.

Przełamanie przyszło w niedzielne popołudnie, choć początek batalii z Garwolinem na to nie wskazywał. Premierowy set padł łupem SPS 4CV, pozwolili mławianom na zdobycie zaledwie siedemnastu punktów.

Zejer zaczął posyłać do gry zmienników. Z ławki rezerwowych podnieśli się Kacper Kłosowski, Robert Rybka, Mateusz Paluszkiewicz i Łukasz Cichowski. Każdy wniósł coś wartościowego i – co ważne – gra Zawkrza stawała się z każdą minutą coraz lepsza. W drugiej partii nasi gracze potrafili zdobyć osiem punktów z rzędu (wyciągnęli z wyniku 12:17 na 20:18). Wyrównali stan rywalizacji, po czym w dwóch kolejnych partiach przypieczętowali końcowy sukces.

W ostatnim meczu w 2017 roku Zawkrze zmierzy się z liderem MKS-em MDK Warszawa. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 grudnia, początek godz. 16.

KS Zawkrze Mława – SPS 4CV Garwolin 3:1 (-17, 24, 24, -20)

Zawkrze: Paweł Fijałkowski, Piotr Domżalski, Jan Kanowski, Piotr Kuźniarski, Filip Kowalczyk, Łukasz Bober oraz Mateusz Stasiak (libero) i Kacper Kłosowski, Mateusz Paluszkiewicz, Robert Rybka, Łukasz Cichowski.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500