Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mikołajki jak z bajki


Dzień 6 grudnia to dla naszych przedszkolaków był dzień wyjątkowy. Od rana panowała niezwykle radosna atmosfera a dzieci ubrane jak  elfy i małe mikołaje wyglądały magicznie.

Z  niecierpliwością wyglądały na przyjście niezwykłego gościa…Świętego Mikołaja! Małe oczka wypatrywały, czekały i….nagle jest, już jest, nasz Mikołaj. Uśmiechom i radości nie było końca. Przedszkole wypełniło się serdeczną i świąteczną atmosferą. Mikołaj wspólnie ze wszystkimi 3 i 4 latkami bawił się, tańczył i słuchał przygotowanych dla niego piosenek. Przedszkolaków odwiedzili także starsi koledzy ze SP nr 7 „Śnieżynki”, którzy z ogromną radością bawili się z najmłodszymi i czytali  im świąteczne „Opowieści  Św . Mikołaja”. Na zakończeniu spotkania mikołajkowego dzieci żegnały oddalającego się Mikołaja przy pięknie brzmiących słowach piosenek oraz słowach: Mikołaju, Mikołaju dziękujemy za odwiedziny, obiecujemy być grzeczni i zapraszamy do nas za rok!

źródło i fot.: ZPO nr 3

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x