Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Magiczny Dzień Wróżek i Czarodziejów


W dniu 29.11.2017 r. dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 3 przeniosły się w magiczny świat zabaw i wróżb andrzejkowych. Zawitały do nas wróżki i czarodzieje.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Konkursy i wróżby były dla przdszkolaków wielką atrakcją. Wszystkie wróżby były przeplatane tańcami przy muzyce i słodkim poczęstunkiem w salach. Ten magiczny czas był okazją do zapoznania z polskimi tradycjami ludowymi oraz integracją wszystkich grup przedszkolnych dzieci 3 i 4 letnich. Spotkanie andrzejkowe było świetnym pomysłem na wspólną, wesołą zabawę, która sprawiła dzieciom wiele radości.

źródło: Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x