Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczfnia Kościelna. Był Mikołaj i „Komisarz Mławiak”


Po raz kolejny dzieciaki z terenu gminy Wieczfnia Kościelna wzięły udział, w co rocznej imprezie mikołajkowej. W tym roku jedną z niespodzianek było pojawienie się „Komisarza Mławiaka” wraz z policjantami z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej.

3 grudnia, policjanci z Posterunku Policji w Wieczfni Kościelnej uczestniczyli w Mikołajkach w hali sportowej w Wieczfni Kościelnej. Maskotka „Komisarz Mławiak” była dużą niespodzianką dla dzieci, które szybko wciągnęły niebieskiego misia do zabawy tanecznej. Tradycyjnie już na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia, w tym roku m. in. świąteczny program animacyjny „Mikołajkowa Podróż”, malowanie twarzy, kącik ozdób świątecznych, wesołe miasteczko dla najmłodszych i oczywiście spotkanie z Mikołajem. Przy naszym kąciku pt. „Edukacja dla Bezpieczeństwa” nie zabrakło konkursu „Odblask za rysunek”, „Znam znaki drogowe” i zabawy „Mała kryminalistyka”. Dzieci mogły wykonać dla nas rysunki przedstawiające zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz w ruchu drogowym. Zapamiętywały numery alarmowe kolorując ilustracje – kolorowanki z zagadką. Komisarz Mławiak wraz z funkcjonariuszami rozdawał małym uczestnikom imprezy mikołajkowej elementy odblaskowe.

Pozdrawiamy dzieci i rodziców z gminy Wieczfnia Kościelna. My też świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy organizatorom za umożliwienie wzięcia udziału w gminnych Mikołajkach.

Źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Abc.
Gość
Abc.

Cenna inicjatywa i doskonałe połączenie nauki i zabawy. No i dobry sposób na spędzenie czasu wolnego.

Mama
Gość
Mama

Zabawa była super. Udało się połączyć dobrą zabawę z nauką.