Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złota drużyna na czele, Zając liderem strzelców


Ruszyła kolejna edycja Gminnej Amatorskiej Ligi w Morawach. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć zespołów. Trzy z nich po dwóch seriach mają na koncie komplety punktów. O pierwszeństwie Gold Team decyduje najlepszy spośród wszystkich uczestników bilans bramkowy.

Zanim rozegrano pierwszy mecz ligowy, na parkiet wybiegli Samorządowcy i Policjanci. Emocji nie zabrakło, gracze obu zespołów nie mieli problemów ze zdobywaniem bramek. Ostatecznie zwycięsko  z pokazowego meczu wyszli reprezentanci Policji z terenu całego powiatu mławskiego. Strzelili o dwa gole więcej (5:3).

W lidze udany start notują reprezentanci trzech ekip. Już po pierwszej serii na fotel lidera przebili się gracze Gold Team. Na dodatek nie zamierzali poprzestać na ograniu Wyszyn. W kolejnym starciu nie dali żadnych jednemu z faworytów do zdobycia głównego trofeum, Stupskowi.

Tempo narzucone przez „złotą” drużynę wytrzymują na razie tylko dwaj konkurenci. Zarówno Łączy Nas Piłka, jak i Heja Banana mogą się pochwalić kompletem wygranych. W ofensywie nie mają problemów ze stwarzaniem bramkowych sytuacji. Jeśli wzmocnią obronę, mogą pokrzyżować szyki wszystkim przeciwnikom.

W zestawieniu najlepszych strzelców prowadzi Krystian Zając. Na koncie ma już sześć trafień. Jednym mniej legitymuje się Paweł Pszczółkowski, dwoma Arkadiusz Gierczak i Norbert Marach.

Trzecia seria odbędzie się już dziś. Lider powalczy z Wolą Szydłowską, a w pozostałych spotkaniach zmierzą się Konopki Górka z Heja Banana, Chłopaki do Wzięcia z Amigo Konopki oraz  Łączy Nas Piłka ze Stupskiem. Pauzować będzie zespół Wyszyn.

II kolejka: Gold Team – Stupsk 3:0, Wyszyny – Łączy nas piłka 3:5, Wola Szydłowska – Heja Banana 1:3, Konopki Górka – Chłopaki do Wzięcia 3:3, Amigo Konopki – pauza

I kolejka:  Gold Team – Wyszyny 6:2, Stupsk – Heja Banana 4:5, Wola Szydłowska – Konopki Górka 3:3, Łączy Nas Piłka – Amigo Konopki 4:3, Chłopaki do Wzięcia – pauza

Samorządowcy – Policjanci 3:5,

W klasyfikacji strzelców przewodzi Krystian Zając. W dwóch pojedynkach zdobył już sześć bramek. Pięć ma Paweł Pszczółkowski, po cztery.

Trzecia runda zostanie rozegrana w piątek 1 grudnia.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500