Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś. Dzień Pluszowego Misia w SP3


Pod koniec listopada uczniowie klas 0 i klas I uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  Tego dnia wszystkie dzieci do szkoły przybyły ze swoim przyjacielem – Misiem.


ksp Mława
Reklama

Maskotki  były różne, ale każda z nich była wyjątkowa.  Na początku uczniowie zaprezentowali swoje misie, opowiadali, jak mają na imię, od kogo je dostali oraz za co najbardziej kochają swoje pluszaki. Następnie razem ze swoimi misiami wysłuchały opowieści o historii powstania pluszowego misia oraz obejrzały bajkę – Miś Uszatek. Poznali również historię różnych misiów m.in.: Misia Paddingtona,  Colargola, Kubusia Puchatka, Misia Yogi.  Kolejną atrakcją w tym dniu były „misiowe zagadki”. Odbyła się również degustacja miodku – ulubionego przysmaku misiów. Zabawa w misiowej krainie wszystkim dzieciom sprawiła ogromną radość.  Ostatnią atrakcją tego dnia była Misiowa Fotobudka. Poznajecie te misie? Zapraszamy do fotogalerii.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x