Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za Strzegowem Pegueot uderzył w drzewo


Dziś około 13:30 na drodze krajowej nr 7 za Strzegowem )w kierunku Warszawy) kierowca osobowego Peugeota 307 kombi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył kolejno w dwa drzewa. Karetka pogotowia przewiozła go do szpitala. Na „siódemce” zastęp JRG Mława i OSP Strzegowo zabezpiecza miejsce zdarzenia, nie ma tam większych utrudnień w ruchu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Gość
Gość
Gość

Skończyła jak Peugot … kasacja

driver
Gość
driver

skody na wpz juz nie ma mozna szalec 🙂

Mariusz
Gość
Mariusz

A gdzie jest?

Mariusz
Gość
Mariusz

A gdzie jest skoda wpz?