Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Za Strzegowem Pegueot uderzył w drzewo


Dziś około 13:30 na drodze krajowej nr 7 za Strzegowem )w kierunku Warszawy) kierowca osobowego Peugeota 307 kombi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył kolejno w dwa drzewa. Karetka pogotowia przewiozła go do szpitala. Na „siódemce” zastęp JRG Mława i OSP Strzegowo zabezpiecza miejsce zdarzenia, nie ma tam większych utrudnień w ruchu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Gość

Skończyła jak Peugot … kasacja

driver

skody na wpz juz nie ma mozna szalec 🙂

Mariusz

A gdzie jest?

Mariusz

A gdzie jest skoda wpz?