Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wjechał do rowu, oddalił się z miejsca wypadku, znaleźli go strażacy


Dziś około godziny 9 – tej na trasie Szreńsk – Żuromin w lesie niedaleko miejscowości Nowe Garkowo kierujący samochodem osobowym Renault Scenic wpadł do głębokiego rowu. Jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych kierowca oddalił się z miejsca wypadku. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań odnaleźli go strażacy na skraju lasu około 500 m. od miejsca wypadku. Mężczyzna był ranny.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do zdarzenia zadysponowane zostały zastęp z  JRG Mława oraz OSP Szreńsk. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód Renault Scenic z niewiadomych przyczyn wjechał do rowu a w pojeździe nie było kierowcy. Dowódca zauważył ślady krwi poza pojazdem i zarządził poszukiwania. Kierowca został odnaleziony na skraju lasu około 500 m od miejsca zdarzenia. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy a później  przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Okoliczności wypadku bada mławska policja – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500