Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Seat podpalony na parkingu LG


Wczoraj wieczorem na parkingu firmy LG w Mławie spłonął osobowy Seat Toledo. Pożar wybuchł w przedziale pasażerskim i doprowadził do zniszczenia auta. Strażacy ugasili płonące auto i nie dopuścili do rozprzestrzenienia pożaru. Według wstępnej oceny straży pożarnej pojazd mógł zostać podpalony.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 20:08. Do działań gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu pojedynczego prądu wody aż do ugaszenia pożaru, który wybuchł w przedziale pasażerskim. Pojazd uległ zniszczeniu, nie było żadnych osób poszkodowanych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie, ale ostateczne ustalenia w tej sprawie podejmie policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Anonim

Moze by tak w końcu wiecej kamer na parkingach ???

fan LG.

a po co? przeciez oni nawet na sraj tasmie oszczedzaja.

Płomień

Zgadzam sie z fanem LG. Strach co kolwiek tam zostawić bo i tak zero reakcji ze strony LG szkoda seata a tych co to zrobili to i tak sprawiedliwość dopadnie.