Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Seat podpalony na parkingu LG


Wczoraj wieczorem na parkingu firmy LG w Mławie spłonął osobowy Seat Toledo. Pożar wybuchł w przedziale pasażerskim i doprowadził do zniszczenia auta. Strażacy ugasili płonące auto i nie dopuścili do rozprzestrzenienia pożaru. Według wstępnej oceny straży pożarnej pojazd mógł zostać podpalony.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 20:08. Do działań gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu pojedynczego prądu wody aż do ugaszenia pożaru, który wybuchł w przedziale pasażerskim. Pojazd uległ zniszczeniu, nie było żadnych osób poszkodowanych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie, ale ostateczne ustalenia w tej sprawie podejmie policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Anonim

Moze by tak w końcu wiecej kamer na parkingach ???

fan LG.

a po co? przeciez oni nawet na sraj tasmie oszczedzaja.

Płomień

Zgadzam sie z fanem LG. Strach co kolwiek tam zostawić bo i tak zero reakcji ze strony LG szkoda seata a tych co to zrobili to i tak sprawiedliwość dopadnie.