Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Seat podpalony na parkingu LG


Wczoraj wieczorem na parkingu firmy LG w Mławie spłonął osobowy Seat Toledo. Pożar wybuchł w przedziale pasażerskim i doprowadził do zniszczenia auta. Strażacy ugasili płonące auto i nie dopuścili do rozprzestrzenienia pożaru. Według wstępnej oceny straży pożarnej pojazd mógł zostać podpalony.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 20:08. Do działań gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu pojedynczego prądu wody aż do ugaszenia pożaru, który wybuchł w przedziale pasażerskim. Pojazd uległ zniszczeniu, nie było żadnych osób poszkodowanych. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie, ale ostateczne ustalenia w tej sprawie podejmie policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Seat podpalony na parkingu LG"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonim
Gość

Moze by tak w końcu wiecej kamer na parkingach ???

fan LG.
Gość

a po co? przeciez oni nawet na sraj tasmie oszczedzaja.

Płomień
Gość

Zgadzam sie z fanem LG. Strach co kolwiek tam zostawić bo i tak zero reakcji ze strony LG szkoda seata a tych co to zrobili to i tak sprawiedliwość dopadnie.

wpDiscuz