Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Szkole Podstawowej nr 3 poznajemy zawód policjanta


W Szkole Podstawowej nr 3 w Mławie rozpoczął się cykl spotkań z przedstawicielami służb mundurowych. Dnia  06.10.2017r. klasy pierwsze wybrały się w odwiedziny do Komendy Policji w Mławie. Uczniowie poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Świetne zabawy organizowane przez panie prowadzące, pokazały uczniom, kiedy mogą przejść przez jezdnię, a kiedy należy zachować szczególną ostrożność.

Słoneczne ogrody Mława

Pierwszoklasiści poznali  znaki drogowe, przypomnieli  sobie ważne numery telefonów alarmowych. Dzieci z klasy Ia i Ib,  świetnie odpowiadały na zadawane pytania. A w nagrodę każdy miał możliwość  przymierzenia ochronnej kamizelki i hełmu policyjnego.
Najmłodsi poznali  również miejsce pracy policjantów, którzy odbierają telefony alarmowe i kierują pracą swoich kolegów.
Na koniec spotkania uprzejmi panowie policjanci pozwolili wszystkim na zapoznanie się z wyposażeniem samochodu policyjnego, włączyć syreny policyjne i usiąść w radiowozie. Radości nie było końca.

źródło i fot. SP nr 3 w Mławie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500