Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pożar w sklepie na Osiedlu Młodych


Trzy zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Mławy gasiły pożar, do którego doszło w osiedlowym sklepie spożywczym. Z palącego się sklepu niemal w ostatniej chwili strażacy wynieśli rozgrzaną butlę z gazem. Pożar dość szybko został opanowany, a pomieszczenie oddymione. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej.

KSP Mława nabór

Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 21:12. Do działań ratowniczo – gaśniczych wyjechały dwa wozy bojowe oraz podnośnik. Działania straży polegały na ugaszeniu powstałego wewnątrz pomieszczenia pożaru, wyniesienia i wystudzenia butli z gazem oraz oddymieniu pomieszczenia. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej obiektu. Ostatecznie takich ustaleń dokona policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz