Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Pożar w sklepie na Osiedlu Młodych


Trzy zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Mławy gasiły pożar, do którego doszło w osiedlowym sklepie spożywczym. Z palącego się sklepu niemal w ostatniej chwili strażacy wynieśli rozgrzaną butlę z gazem. Pożar dość szybko został opanowany, a pomieszczenie oddymione. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej.

Słoneczne ogrody Mława

Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godzinie 21:12. Do działań ratowniczo – gaśniczych wyjechały dwa wozy bojowe oraz podnośnik. Działania straży polegały na ugaszeniu powstałego wewnątrz pomieszczenia pożaru, wyniesienia i wystudzenia butli z gazem oraz oddymieniu pomieszczenia. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej obiektu. Ostatecznie takich ustaleń dokona policja – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500