Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wypadek w Rzęgnowie, ranna pasażerka, zmiażdżone auto


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek, o godz. 17.00 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Rzęgnowo. Ranna została 65-letnia mieszkanka pow. przasnyskiego.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Seat Alhambra, 43-letnia mieszkanka pow. białostockiego, jadąc drogą relacji Dzierzgowo- Rzęgnowo, na skrzyżowaniu z drogą relacji Grudusk – Chorzele, nie zastosowała się do znaku STOP i uderzyła w  prawidłowo jadący samochód marki Mazda. Mazdą kierował 28-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. W wyniku wypadku ranna została 65-letnia pasażerka mazdy. Kobieta została przewieziona do szpitala w Przasnyszu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność – wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Stosowanie się do znaków drogowych to absolutna podstawa. Skrzyżowania ze znakiem STOP, to miejsca, które wymagają bezwzględnego zatrzymania się i szczególnej ostrożności. Pamiętajmy o tym i upominajmy kierujących.

Miniony weekend na drogach pow. mławskiego to 2 zatrzymanych nietrzeźwych kierujących – w tym kobieta oraz ponad 99 ukaranych mandatami  kierowców. Policja przypomina – bezpieczeństwo zależy od każdego z nas –  lekceważenie przepisów ruchu drogowego, nadmierna prędkość, wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu – to sytuacje które mogą bezpośrednio prowadzić do groźnego wypadku.

źródło i fot. st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz