Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Mondeo i dwa inne auta w ogniu


W nocy 1. października około godziny 22:20 na ulicy Sportowej w Mławie doszło do pożaru zaparkowanego tam Forda Mondeo. Auto stało w pobliżu budynków, ale też w sąsiedztwie dwóch innych pojazdów, które też uległy uszkodzeniu.

KSP Mława nabór

 – Działania gaśnicze podjęły dwa zastępy JRG Mława. Strażacy podali jeden prąd wody na palące się auto, aż do jego całkowitego ugaszenia. Auto uległo całkowitemu spaleniu. Częściowo uszkodzone zostały również parkujące w pobliżu Renault Laguna oraz VW Passat. Łączne straty oszacowano na kwotę ok. 10 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej forda – podaje bryg. Marek Augustynowicz oficer prasowy PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Mondeo i dwa inne auta w ogniu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Nie chyba
Gość

A gdzie byla policja? Kiedy mojemu najlepszemu ziomkowi spalili samochód( wymoderowano) ja sie pytam gdzie byla policja ?!?!?!?!

malasvzch
Gość

Gdzie policja jest???Na tej ulicy juz porysowli i podziurawili auto, teraz podpalone.Co za debil tam chodzi i niszczy ludzi???

Jarząbek
Gość

Policja? – Henryka Sienkiewicza 1, 06-500 Mława

wpDiscuz