Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Juniorzy czekają na sukces, seniorzy zaczynają ligę


Słoneczne ogrody Mława

Za juniorami Zawkrza już trzeci mecz w lidze wojewódzkiej. Natomiast seniorzy naszego klubu jeszcze odpoczywają, sezon rozpoczną w niedzielę 8 października. Na wyjeździe zmierzą się z konkurentami reprezentującymi Wichra Kobyłkę.

Zawkrzan czeka trudne zadanie – do rozgrywek trzeciej ligi przystąpią jako beniaminek. Przed nimi aż dwadzieścia dwa spotkania. Rozpoczną od zmagań na wyjeździe, na swoje boisko zawitają dopiero 21 października. Na obiekcie hali I LO podejmą zespół UKS-u Powsinek Wilanów.  Ponadto na rozkładzie są jeszcze pojedynki z takim konkurentami, jak: Astoria Piaseczno, Jaguar Wolanów, GOSiR Mrozy, Camper Wyszków, Virtus Wiskitki, MKS MDK Warszawa, Iskra Warszawa, SPS 4CV Garwolin oraz Olimp Skaryszew.

W środę 27 września kolejny mecz ligowy rozegrali juniorzy. W poprzednich dwóch podopieczni Szymona Zejera potrafili zdobyć zaledwie punkt. Starcie z Metrem Warszawa nie przyniosło przełamania. Każdy z setów rozpoczynał się nawet obiecująco. Do pewnego momentu  toczyli wyrównaną walkę z konkurentami, dysponującymi lepszymi warunkami fizycznymi. Niestety potem odpuszczali, a raczej goście ze stolicy zaczynali wchodzić na wysokie obroty. Skończyło się na tym, że gospodarze polegli 0:3 – w każdym secie zdołali zdobyć zaledwie po trzynaście punktów.

Oba nasze zespoły wystąpiły w sobotę 30 września na turnieju o puchar ziemi zawkrzeńskiej. Żadna z nich nie zdołała wydostać się z grupy.  Dokładne wyniki podamy w jednym z kolejnym artykułów.

 KS Zawkrze Mława – Metro I Warszawa 0:3 (-13, -13, -13)

Zawkrze: Paweł Fijałkowski, Piotr Kuźniarski, Damian Łuniewski, Patryk Ejnik,  Łukasz Bober, Cezary Jędrzejczak, Miłosz Kwieciński (libero), Konrad Szeluga (libero)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500