Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Juniorzy czekają na sukces, seniorzy zaczynają ligę


KSP Mława nabór

Za juniorami Zawkrza już trzeci mecz w lidze wojewódzkiej. Natomiast seniorzy naszego klubu jeszcze odpoczywają, sezon rozpoczną w niedzielę 8 października. Na wyjeździe zmierzą się z konkurentami reprezentującymi Wichra Kobyłkę.

Zawkrzan czeka trudne zadanie – do rozgrywek trzeciej ligi przystąpią jako beniaminek. Przed nimi aż dwadzieścia dwa spotkania. Rozpoczną od zmagań na wyjeździe, na swoje boisko zawitają dopiero 21 października. Na obiekcie hali I LO podejmą zespół UKS-u Powsinek Wilanów.  Ponadto na rozkładzie są jeszcze pojedynki z takim konkurentami, jak: Astoria Piaseczno, Jaguar Wolanów, GOSiR Mrozy, Camper Wyszków, Virtus Wiskitki, MKS MDK Warszawa, Iskra Warszawa, SPS 4CV Garwolin oraz Olimp Skaryszew.

W środę 27 września kolejny mecz ligowy rozegrali juniorzy. W poprzednich dwóch podopieczni Szymona Zejera potrafili zdobyć zaledwie punkt. Starcie z Metrem Warszawa nie przyniosło przełamania. Każdy z setów rozpoczynał się nawet obiecująco. Do pewnego momentu  toczyli wyrównaną walkę z konkurentami, dysponującymi lepszymi warunkami fizycznymi. Niestety potem odpuszczali, a raczej goście ze stolicy zaczynali wchodzić na wysokie obroty. Skończyło się na tym, że gospodarze polegli 0:3 – w każdym secie zdołali zdobyć zaledwie po trzynaście punktów.

Oba nasze zespoły wystąpiły w sobotę 30 września na turnieju o puchar ziemi zawkrzeńskiej. Żadna z nich nie zdołała wydostać się z grupy.  Dokładne wyniki podamy w jednym z kolejnym artykułów.

 KS Zawkrze Mława – Metro I Warszawa 0:3 (-13, -13, -13)

Zawkrze: Paweł Fijałkowski, Piotr Kuźniarski, Damian Łuniewski, Patryk Ejnik,  Łukasz Bober, Cezary Jędrzejczak, Miłosz Kwieciński (libero), Konrad Szeluga (libero)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz