Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tradycja jest w nas – seniorach. Kolejny projekt rusza w Stupsku


21 września Gmina Stupsk zainaugurowała kolejny projekt skierowany do seniorów z powiatu mławskiego. Oficjalnego otwarcia dokonał wójt gminy Stupsk – Jacek Świderski.


Tym razem uczestnicy wezmą udział w trzech spotkaniach z czego dwa dotyczyć będą zdrowego odżywiania, diety ale również pielęgnowania tradycji kulinarnych oraz sposobów przygotowywania posiłków metodami tradycyjnymi.
W pierwszym spotkaniu udział wzięło 15 seniorów, a zajęcia przeprowadziła dr Aleksandra Czarnewicz-Kamińska – dietetyk, specjalista ds. żywienia człowieka, trener żywieniowy; współautorka książki kucharskiej „Dieta i Miłość” (2012) oraz współtwórczyni i współprowadząca „Kulinarnej Mapy Polski” – 6-odcinkowego serialu telewizyjnego.

Warsztaty prowadzone są w ramach projektu „Tradycja jest w nas – seniorach” współfinansowanego ze środków Powiatu Mławskiego. Organizatorem zajęć jest Urząd Gminy Stupsk oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki.
Kolejne spotkanie już za tydzień 28 września  o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Zapraszamy serdecznie !!!

źródło i fot. UG Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x