Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza VI edycja „Bezpiecznej Mławianki”– trwają zapisy


Rusza VI edycja autorskiego programu profilaktycznego mławskiej policji pod nazwą „Bezpieczna Mławianka”. Kurs samoobrony dla kobiet, połączony z zajęciami warsztatowymi jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są od dziś do 29 września. Kurs rusza 3 października i potrwa do 9 listopada.


Organizatorem kolejnej edycji lokalnego programu, skierowanego do wszystkich mieszkanek powiatu jest Starosta Mławski, Komenda Powiatowa Policji w Mławie oraz Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie. Program za każdym razem spotyka się z dużym uznaniem i zainteresowaniem mieszanek – jest to zatem najlepsza rekomendacja.  Kursantki pod okiem instruktora trenować będą  proste i skuteczne techniki samoobrony. Zajęcia poprowadzi 4 dan aikido Paweł Ziemlewicz.

Poza treningami, dla uczestniczek kursu zaplanowano interesujące warsztaty z psychologiem, zajęcia z policjantem na temat zagrożeń przestępczością oraz niespodziankę – warsztaty z wizażystką. W planie kursu już tradycyjnie będą także  spotkanie z funkcjonariuszami straży pożarnej. Strażacy uczyć będą panie działania w miejscu wypadku drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy.

Udział w kursie pozwala na przełamanie psychicznych barier przed obroną oraz wyćwiczenie prostych techniki samoobrony.  Zapisy uczestniczek   do V edycji programu potrwają do 29 września lub do wyczerpania miejsc. Z uwagi na bezpieczeństwo, w  kursie mogą wziąć udział maksymalnie 24 panie. Wszystkie panie, na czas trwania kursu, zostaną bezpłatnie ubezpieczone.

Współorganizatorem VI edycji programu jest Burmistrz Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Mławska Hala Sportowa, Komenda Powiatowa PSP w Mławie oraz AIKIDO HIDOKAN Mława.  Zajęcia z technik samoobrony poprowadzi doświadczony trener Paweł Ziemlewicz, 4 dan aikido, który związany jest z programem „Bezpieczna Mławianka” od początku jego powstania.

Pełen plan szkoleniowy dostępny jest na stronie internetowej KPP w Mławie.

Co zrobić, by wziąć udział w kursie i dołączyć do grona Bezpiecznych Mławianek ?

 – Zgłoś swój udział, dzwoniąc pod numer  23 654 72 66, kom. 506 890 706.

–  Spiesz się, liczy się bowiem kolejność  zgłoszeń.

–  Nie zastanawiaj się „Czy dasz radę” – bo dasz sobie radę !

–  Jeśli udało Ci się zarejestrować , przyjdź na inauguracje i wypełnij  kartę zgłoszeniową.

W  VI edycji kursu mogą wziąć udział wyłącznie panie, które do tej pory nie uczestniczyły w programie „Bezpieczna Mławianka”. Zgłoszenia przyjmowane są  w dni robocze, w godz. od 8:00 – 16:00  w dniach  21-29.09.2016 r.

Spotkanie inaugurujące kurs odbędzie się 3 października 2017 r., o godz. 18:15 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x