Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Niewybuch znaleziony w mławskim lesie


Dziś w godzinach przedpołudniowych w pobliżu Alei Marszałkowskiej w mławskim lesie grzybiarz natknął się na odkryty i leżący na poszyciu leśnym pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Groźne znalezisko do czasu przyjazdu saperów zabezpieczają dzielnicowi z KPP Mława.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

czemu nikt nie sprowadzi ludzi z wykrywaczami i nie zrobią porządku z tymi fantami

Marek

Tego typu niespodzianek jest mnóstwo w mławskich lasach, leżą sobie cichutko od 70-ciu lat lub są zakopywane by nie kusiły.