Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszy dzwonek w w Szkole Podstawowej nr 3


4 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr  3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  rozpoczęli  rok szkolny.

KSP Mława nabór

Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów klas zerowych, pierwszych, czwartej, siódmej a także gimnazjalistów,  grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły, obecni byli również rodzice i dziadkowie.

Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Julia Szczechowicz i Mateusz Dymczyk. Po komendzie „baczność” został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewano hymn. Następnie głos zabrał        dyrektor – Jarosław Jabłonowski, który powitał wszystkich serdecznie. Szczególne słowa  skierował do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0”, klas I,  a także klasy IV i VII oraz ich rodziców. W swojej wypowiedzi nie zapomniał również o gimnazjalistach, życząc wszystkim sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Po wystąpieniu dyrektora szkoły przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przekazała zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Rozpoczynamy nowy rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz