Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy dzwonek w w Szkole Podstawowej nr 3


4 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr  3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie  rozpoczęli  rok szkolny.


Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów klas zerowych, pierwszych, czwartej, siódmej a także gimnazjalistów,  grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły, obecni byli również rodzice i dziadkowie.

Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Julia Szczechowicz i Mateusz Dymczyk. Po komendzie „baczność” został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewano hymn. Następnie głos zabrał        dyrektor – Jarosław Jabłonowski, który powitał wszystkich serdecznie. Szczególne słowa  skierował do dzieci klas najmłodszych czyli oddziałów „0”, klas I,  a także klasy IV i VII oraz ich rodziców. W swojej wypowiedzi nie zapomniał również o gimnazjalistach, życząc wszystkim sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Po wystąpieniu dyrektora szkoły przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przekazała zgromadzonym informację o miejscu spotkania poszczególnych klas z wychowawcami.

Rozpoczynamy nowy rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji w Szkole Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie.

źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments