Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konsultujemy rozkład jazdy i trasy MKM


Przygotowujemy nowy projekt rozkładu jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej, korekcie ulegną także trasy przejazdu autobusów. Aby poznać opinie mieszkańców w tym zakresie, ogłaszamy konsultacje społeczne.


Uwagi do projektu rozkładu jazdy lub tras autobusów (zamieszczamy je jako załączniki poniżej), można zgłaszać:

1. Pisemnie w postaci:

– papierowej, złożonej bezpośrednio w kancelarii Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława lub przesłanych na adres korespondencyjny Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława;

– elektronicznej, przesłanej pocztą elektroniczną na adres [email protected];

2. Ustnie – w Urzędzie Miasta Mława, w Wieloosobowym Stanowisku ds. Rozwoju i Przedsiębiorczości, ul. 18 Stycznia 4 lok. 25, 06-500 Mława.

Konsultacje trwają do 15.09.2017r.

źródło: UMM/Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy

Załączniki:

Zarządzenie Burmistrza Miasta Mława o konsultacjach społecznych [docx]

Trasy MKM- mapka [pdf]

MKM_rozklady_do_konsultacji [xls]

 

MKM – rozkłady jazdy do konsultacji [jpg]:

Kliknij na obrazek, aby powiększyć…

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
sebastian
sebastian
3 lata temu

Propos przewozu bydła, odbywa się ono w skandalicznych warunkach. Na każdych czerwonych światłach i rondach – krowy, świnie obijają się o siebie bądź od burty przyczepy. Kwiczenie, buczenie tych zwierząt przyprawia o ciarki.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  sebastian

Mławscy kierowcy MKM tak samo traktują ludzi

Answer
Answer
3 lata temu
Reply to  sebastian

I co z tego?
Zwierzeta cierpia a kase robia firmy.

Wólkowicz z Wólki
Wólkowicz z Wólki
3 lata temu

To niedopatrzenie czy celowo autobusy linii 1 i A oznaczone są że będą tylko w niedzielę albo w dzień roboczy np. 1 o godz. 6.22; 8.14; itd. a A o 9.04 i 11.04 ?
Proponuję też żeby aut. B3 jeździł na dworzec i miał jeszcze jeden albo dwa późniejsze kursy.
A w ogóle to ktoś z magistratu czyta to i chociaż przez moment zastanowi się ?

Pasażerka
Pasażerka
3 lata temu

Niech ktoś weźmie się za doszkolenie kierowców. Jeżdżą jak z węglem, zatrzymują się gdzie im się podoba, mają własny rozkład jazdy (np. czekają na znajomka przy cmentarzu komunalnym aż obrobi groby – dostanie trochę szczypioru i cebuli w zamian), rozmawiają z pasażerami (szczególnie jeden Pan więcej patrzy się do tyłu niż do przodu 🙂 ) tylko starzy kierowcy z PKSów potrafią płynnie prowadzić autobusy, a nie te szopenpedziarze ze szkoleń z urzędu pracy.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Pasażerka

Kiedyś kierowcą autobusu można było zostać po kilkuletnim stażu jako kierowca. Dziś jeździ autobusami młodzież i nie tylko, ale w każdym razie ludzie, którzy zdali egzaminy, ludzie bez żadnego doświadczenia.
Jeżdżąc MKM-ką niejednokrotnie klnę siarczyście i życzę tym kierowcom, żeby kiedyś ktoś wsadził ich do takiego autobusu jako pasażerów, koniecznie na miejscach stojących, i przewiózł ich tak ulicami miasta, jak oni to robią. Pobujali by się do przodu, do tyłu i na boki trzymając się czego popadnie, żeby tylko się nie wyłożyć na podłogę autobusu, to może w końcu by do nich dotarło, że wożenie ludzi, to nie to samo co wożenie bydła, buraków czy węgla. Tylko dla nich jako wytrawnych kierowców, taka jazda bez trzymanki powinna trwać jednorazowo ze dwie godziny i tak codziennie, tylko przez tydzień. Może w końcu do tych ptasich mózgów dotarłoby:
CO TO ZNACZY PŁYNNA JAZDA.

Mariuszek
Mariuszek
3 lata temu

Proponuję na drukowanej mapce jakoś lepiej ( czytelniej – nie schematycznie ) nanieść trasy a na stronie komunikacji umieścić mapki z każdą linią osobno oraz mapkę ze wszystkimi liniami.

Mariuszek
Mariuszek
3 lata temu

A od kiedy ma obowiązywać ten proponowany rozkład?

normal
normal
3 lata temu

To teraz w tygodniu będzie mniej połączeń????? Linia 1. A ludzie z Os. Młodych i Zielonych Tarasów i okolic (przystanek MHS i Szpitalna) nie będą mieli połączenia do miasta na 8.00? Tak wynika z grafiku i legendy. To jakaś pomyłka rozumiem. Dużo osób jeździ stąd do pracy i szkoły na 8.00

Pasażer
Pasażer
3 lata temu
Reply to  normal

Weź człowieku wczytaj się w rozkład. Będzie więcej też na 8 do centrum.

normal
normal
3 lata temu
Reply to  Pasażer

To Ty weź człowieku wczytaj się w rozkład. Wsiadający dotychczas na Szpitalnej przy Os. Młodych i Szpitalu i dalej za Szpitalem nie mają w tygodniu połączenia do centrum na 8.00. Jest za to w weekend – bez sensu. Chyba, że legenda jest źle opisana. Popatrz sobie dokładnie, pomyśl a potem komentuj by się nie ośmieszać…..To dla Twego dobra. Pozdrawiam