Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Konsultujemy rozkład jazdy i trasy MKM


Przygotowujemy nowy projekt rozkładu jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej, korekcie ulegną także trasy przejazdu autobusów. Aby poznać opinie mieszkańców w tym zakresie, ogłaszamy konsultacje społeczne.

Słoneczne ogrody Mława

Uwagi do projektu rozkładu jazdy lub tras autobusów (zamieszczamy je jako załączniki poniżej), można zgłaszać:

1. Pisemnie w postaci:

– papierowej, złożonej bezpośrednio w kancelarii Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława lub przesłanych na adres korespondencyjny Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława;

– elektronicznej, przesłanej pocztą elektroniczną na adres wr@mlawa.pl;

2. Ustnie – w Urzędzie Miasta Mława, w Wieloosobowym Stanowisku ds. Rozwoju i Przedsiębiorczości, ul. 18 Stycznia 4 lok. 25, 06-500 Mława.

Konsultacje trwają do 15.09.2017r.

źródło: UMM/Magdalena Grzywacz/Rzecznik Prasowy

Załączniki:

Zarządzenie Burmistrza Miasta Mława o konsultacjach społecznych [docx]

Trasy MKM- mapka [pdf]

MKM_rozklady_do_konsultacji [xls]

 

MKM – rozkłady jazdy do konsultacji [jpg]:

Kliknij na obrazek, aby powiększyć…

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

1500
sebastian

Propos przewozu bydła, odbywa się ono w skandalicznych warunkach. Na każdych czerwonych światłach i rondach – krowy, świnie obijają się o siebie bądź od burty przyczepy. Kwiczenie, buczenie tych zwierząt przyprawia o ciarki.

Jarząbek

Mławscy kierowcy MKM tak samo traktują ludzi

Answer

I co z tego?
Zwierzeta cierpia a kase robia firmy.

Wólkowicz z Wólki

To niedopatrzenie czy celowo autobusy linii 1 i A oznaczone są że będą tylko w niedzielę albo w dzień roboczy np. 1 o godz. 6.22; 8.14; itd. a A o 9.04 i 11.04 ?
Proponuję też żeby aut. B3 jeździł na dworzec i miał jeszcze jeden albo dwa późniejsze kursy.
A w ogóle to ktoś z magistratu czyta to i chociaż przez moment zastanowi się ?

Pasażerka

Niech ktoś weźmie się za doszkolenie kierowców. Jeżdżą jak z węglem, zatrzymują się gdzie im się podoba, mają własny rozkład jazdy (np. czekają na znajomka przy cmentarzu komunalnym aż obrobi groby – dostanie trochę szczypioru i cebuli w zamian), rozmawiają z pasażerami (szczególnie jeden Pan więcej patrzy się do tyłu niż do przodu 🙂 ) tylko starzy kierowcy z PKSów potrafią płynnie prowadzić autobusy, a nie te szopenpedziarze ze szkoleń z urzędu pracy.

Jarząbek

Kiedyś kierowcą autobusu można było zostać po kilkuletnim stażu jako kierowca. Dziś jeździ autobusami młodzież i nie tylko, ale w każdym razie ludzie, którzy zdali egzaminy, ludzie bez żadnego doświadczenia. Jeżdżąc MKM-ką niejednokrotnie klnę siarczyście i życzę tym kierowcom, żeby kiedyś ktoś wsadził ich do takiego autobusu jako pasażerów, koniecznie na miejscach stojących, i przewiózł ich tak ulicami miasta, jak oni to robią. Pobujali by się do przodu, do tyłu i na boki trzymając się czego popadnie, żeby tylko się nie wyłożyć na podłogę autobusu, to może w końcu by do nich dotarło, że wożenie ludzi, to nie to samo… Czytaj więcej »

Mariuszek

Proponuję na drukowanej mapce jakoś lepiej ( czytelniej – nie schematycznie ) nanieść trasy a na stronie komunikacji umieścić mapki z każdą linią osobno oraz mapkę ze wszystkimi liniami.

Mariuszek

A od kiedy ma obowiązywać ten proponowany rozkład?

normal

To teraz w tygodniu będzie mniej połączeń????? Linia 1. A ludzie z Os. Młodych i Zielonych Tarasów i okolic (przystanek MHS i Szpitalna) nie będą mieli połączenia do miasta na 8.00? Tak wynika z grafiku i legendy. To jakaś pomyłka rozumiem. Dużo osób jeździ stąd do pracy i szkoły na 8.00

Pasażer

Weź człowieku wczytaj się w rozkład. Będzie więcej też na 8 do centrum.

normal

To Ty weź człowieku wczytaj się w rozkład. Wsiadający dotychczas na Szpitalnej przy Os. Młodych i Szpitalu i dalej za Szpitalem nie mają w tygodniu połączenia do centrum na 8.00. Jest za to w weekend – bez sensu. Chyba, że legenda jest źle opisana. Popatrz sobie dokładnie, pomyśl a potem komentuj by się nie ośmieszać…..To dla Twego dobra. Pozdrawiam