Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nietrzeźwy motorowerzysta przejechał na „siódemce” nietrzeźwych pieszych


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby – pieszy i motorowerzysta. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia o godz. 21.00 w pobliżu Mławy, na krajowej siódemce. Uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motorowerem, 22-letni mieszkaniec Mławy, najechał na idących nieprawidłową stroną drogi pieszych – kobietę i mężczyznę. Piesi nie mieli żadnego elementu odblaskowego, byli nietrzeźwi. Kierujący motorowerem mężczyzna był pod wpływem alkoholu oraz prawdopodobnie środków odurzających. Pobrano mu krew do badań. W wyniku wypadku ranny został pieszy, 30 –letni mieszkaniec Mławy oraz kierujący motorowerem. Obaj zostali przetransportowani do szpitala w Mławie. Mławscy policjanci ustalają przebieg i przyczyny wypadku.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

O wypadku pisaliśmy już tutaj:

Motocyklista i pieszy. Wypadek na „siódemce”

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Nietrzeźwy motorowerzysta przejechał na „siódemce” nietrzeźwych pieszych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
olo
Gość

artyści …

wpDiscuz