Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nietrzeźwy motorowerzysta przejechał na „siódemce” nietrzeźwych pieszych


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby – pieszy i motorowerzysta. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia o godz. 21.00 w pobliżu Mławy, na krajowej siódemce. Uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motorowerem, 22-letni mieszkaniec Mławy, najechał na idących nieprawidłową stroną drogi pieszych – kobietę i mężczyznę. Piesi nie mieli żadnego elementu odblaskowego, byli nietrzeźwi. Kierujący motorowerem mężczyzna był pod wpływem alkoholu oraz prawdopodobnie środków odurzających. Pobrano mu krew do badań. W wyniku wypadku ranny został pieszy, 30 –letni mieszkaniec Mławy oraz kierujący motorowerem. Obaj zostali przetransportowani do szpitala w Mławie. Mławscy policjanci ustalają przebieg i przyczyny wypadku.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

O wypadku pisaliśmy już tutaj:

Motocyklista i pieszy. Wypadek na „siódemce”

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
olo

artyści …