Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nagrody dla uczestników akcji „Ta karta ma farta” już czekają


Atrakcyjne nagrody – m.in. telewizor i chłodziarko-zamrażarka – czekają na laureatów konkursu „Ta karta ma farta”. Co trzeba zrobić? Dobrze się bawić na miejskich imprezach! Rozstrzygnięcie akcji już 10 września, warto więc się pospieszyć.
Konkurs jest adresowany do posiadaczy Karty Mławiaka – jeśli więc jeszcze nie jesteś w gronie 12 tysięcy szczęśliwych właścicieli tego dokumentu, warto pomyśleć o jego wyrobieniu (trzeba tylko przyjść ze zdjęciem dowodowym do kancelarii urzędu miasta – karta jest wyrabiana bezpłatnie). Aby zaś zyskać szansę zdobycia wspaniałych nagród, wystarczy przychodzić na miejskie imprezy (plan imprez w załączniku) i zbliżać do wystawianego na nich elektronicznego czytnika własną Kartę Mławiaka. Wszystkie zarejestrowane wejścia są sumowane, a osoby, które będą ich miały na swoich „kontach” najwięcej, zdobędą atrakcyjne nagrody. Głównymi są telewizor i chłodziarko-zamrażarka ufundowane przez firmy Eko-Dom z Uniszek Cegielni i Bukowski Instalator z Dębska – już czekają w urzędzie miasta na szczęśliwych zwycięzców.

Podsumowanie akcji „Ta karta ma farta” w niedzielę 10 września o godz. 17.00 podczas tanecznej imprezy w miejskim parku. Zapraszamy – baw się razem z nami i wygrywaj!


KN / UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x