Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nagrody dla uczestników akcji „Ta karta ma farta” już czekają


Atrakcyjne nagrody – m.in. telewizor i chłodziarko-zamrażarka – czekają na laureatów konkursu „Ta karta ma farta”. Co trzeba zrobić? Dobrze się bawić na miejskich imprezach! Rozstrzygnięcie akcji już 10 września, warto więc się pospieszyć.
Konkurs jest adresowany do posiadaczy Karty Mławiaka – jeśli więc jeszcze nie jesteś w gronie 12 tysięcy szczęśliwych właścicieli tego dokumentu, warto pomyśleć o jego wyrobieniu (trzeba tylko przyjść ze zdjęciem dowodowym do kancelarii urzędu miasta – karta jest wyrabiana bezpłatnie). Aby zaś zyskać szansę zdobycia wspaniałych nagród, wystarczy przychodzić na miejskie imprezy (plan imprez w załączniku) i zbliżać do wystawianego na nich elektronicznego czytnika własną Kartę Mławiaka. Wszystkie zarejestrowane wejścia są sumowane, a osoby, które będą ich miały na swoich „kontach” najwięcej, zdobędą atrakcyjne nagrody. Głównymi są telewizor i chłodziarko-zamrażarka ufundowane przez firmy Eko-Dom z Uniszek Cegielni i Bukowski Instalator z Dębska – już czekają w urzędzie miasta na szczęśliwych zwycięzców.

Podsumowanie akcji „Ta karta ma farta” w niedzielę 10 września o godz. 17.00 podczas tanecznej imprezy w miejskim parku. Zapraszamy – baw się razem z nami i wygrywaj!

KSP Mława nabór

KN / UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz