Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szydłówek i Dalnia – czarne punkty wodne. Tam kąpać się nie wolno


Policjanci w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu mławskiego, przypominają o występujących na terenie pow. mławskiego dwóch, tzw. „Czarnych punktach wodnych”.

KSP Mława nabór

Na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Mławie w ubiegłych latach wyznaczono dwa miejsca uznane za szczególnie niebezpieczne na akwenach wodnych. Oznaczono je tablicami informacyjnymi, tj. „Czarny punkt wodny”. Miejsca te znajdują się na terenie gm. Szydłowo – wyrobisko po gliniane w miejscowości Szydłówek oraz gm. Strzegowo – wyrobisko po żwirowni  w miejscowości Dalnia. Oznakowanie to ma ostrzec wszystkie osoby, którym przyjdzie do głowy pomysł korzystania z tego miejsca jako z kąpieliska, aby pod żadnym pozorem tego nie robiły.

Policja za pośrednictwem dzielnicowego mł. asp. Damiana Wyrody z Posterunku Policji w Szydłowie apeluje o to by nie łamać zakazu wstępu na teren tych akwenów wodnych i nie korzystać jako z miejsc służących do kąpieli. Przestrzeganie tych zakazów może uchronić nas lub naszych najbliższych od tragedii.

Mundurowi w okresie wakacyjnym a zwłaszcza w upalne dni będą kontrolować systematycznie wyznaczone miejsca i pouczać osoby przebywające tam o zagrożeniach wynikających z korzystania z tego typu zbiorników wodnych.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Szydłówek i Dalnia – czarne punkty wodne. Tam kąpać się nie wolno"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mławianka
Gość

To niebezpieczne miejsce. Bardzo dobrze, że zostało oznaczone.

kąpało się
Gość

A tyle wspomnień z „glinianek”…

mlawianin
Gość

Powinieneś być szczęśliwy, że jesteś wśród żywych, i na przyszłość nie chwal się takimi wspomnieniami i nie zaglądaj na glinianki, aby nie kusić losu.

kąpało się
Gość

Nie zaglądam tam od przeszło 20 lat… Nikogo też nie zachęcam. A wspomnienia są! 😀

wpDiscuz