Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwają kontrole stanu bezpieczeństwa w rejonie szkół i placówek oświatowych


U progu nowego roku szkolnego powinniśmy zadbać o bezpieczeństwo w rejonie szkół i placówek oświatowo wychowawczych. Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek, policjanci skontrolują rejony placówek szkolnych.


W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzają w rejonach szkół i placówek oświatowych na terenie powiatu kontrole. Lustracja dróg dokonywana jest pod kątem sprawdzenia zasadności istniejącego oznakowania z uwzględnieniem natężenia ruchu, ukształtowania terenu i geometrii drogi. Policjanci wraz z przedstawicielami władz samorządowych oraz zarządcami dróg sprawdzają m.in. czy w rejonie placówek jest właściwe oznakowanie poziome i pionowe oraz czy jest ono widoczne dla kierujących pojazdami. O nieprawidłowościach w oznakowaniu mundurowi poinformują zarządców dróg, celem natychmiastowego usunięcia uchybień.

źródło i fot: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x