Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dotychczasowy kierownik inspektoratu ZUS w Mławie odwołany


Z dniem 1 sierpnia Mariusz Brzeziński dotychczasowy kierownik mławskiego inspektoratu został odwołany ze stanowiska, choć nadal pozostanie pracownikiem ZUS.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Od wczoraj pełniącą obowiązki kierownika inspektoratu jest Magdalena Bielska, dotychczasowy kierownik samodzielnego referatu realizacji dochodów. Płocki oddział, któremu podlega mławski inspektorat nie podjął jeszcze decyzji kiedy i w jakim trybie zostanie powołany nowy kierownik inspektoratu  – informuje Małgorzata Korba, zastępująca płockiego rzecznika prasowego.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500