Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dotychczasowy kierownik inspektoratu ZUS w Mławie odwołany


Z dniem 1 sierpnia Mariusz Brzeziński dotychczasowy kierownik mławskiego inspektoratu został odwołany ze stanowiska, choć nadal pozostanie pracownikiem ZUS.


Od wczoraj pełniącą obowiązki kierownika inspektoratu jest Magdalena Bielska, dotychczasowy kierownik samodzielnego referatu realizacji dochodów. Płocki oddział, któremu podlega mławski inspektorat nie podjął jeszcze decyzji kiedy i w jakim trybie zostanie powołany nowy kierownik inspektoratu  – informuje Małgorzata Korba, zastępująca płockiego rzecznika prasowego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x