Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mieszkańca Wólki poranili nożem i zabrali mu 50 zł


Do napadu doszło w Mławie na ulicy Rynkowej w dniu 27 lipca br. Dokonali go dwaj mieszkańcy Mławy. Jeden z nich ma 29 lat, drugi 35. Ofiarą rozboju jest dwudziestodziewięcioletni mieszkaniec Wólki.

Dwaj mężczyźni, mieszkańcy Mławy dopuścili się rozboju na dwudziestodziewięcioletnim mieszkańcu Wólki. Ofiara doznała stłuczenia nosa oraz ran ciętych przedramienia prawego. Napastnicy zabrali mu kwotę 50 zł. Sprawcy są tymczasowo aresztowani, na tym etapie postępowanie prowadzone jest z art. 280 § 2 KK – informuje Marek Łasicki, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Mławie.

Rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia o którym mówi art. 280 § 2 Kodeksu Karnego zagrożony jest  karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
kleo
Gość
kleo

Proszę o podanie personali sprawców.

Prawnik
Gość
Prawnik

Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych — proszę sobie poczytać bo widzę brak jakiejkolwiek wiedzy 🙂

kleo
Gość
kleo

Personalia można podawać . Żadna ustawa tego nie zabrania

Andrzej
Gość
Andrzej

Jeżeli nie jest osobą poszukiwaną, ani osobą publiczną to nie ma możliwości podawania danych

Jaa
Gość
Jaa

a tak na serio to co Cię obchodzą personalia sprawców ? do czego ich użyjesz ? hah

Andzia
Gość
Andzia

Nie interesuj sie bo ciekawosc to pierwszy krok do piekla ha

Ktos
Gość
Ktos

Za mała szkodliwość czynu dostaną karę finansową której nigdy nie zapłacą i na tym się skończy… A nie od dziś wiadomo że Wólka A zwłaszcza rynek i napoleońska były i są niebezpieczne ale policja przejedzie się i chyba „boi” zatrzymać….

partyznt
Gość
partyznt

bo policja jest od wlepiania mandatów za przejście na czerwonym