Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

30 lipca. Piknik Integracyjno-Profilaktyczny w parku miejskim


Już w najbliższą niedzielę (30 lipca) odbędzie się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich DROGA. Partnerami tej akcji jest Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Dom Kultury.

KSP Mława nabór

Od godz. 17.00 w programie przewidziane są występy artystyczne, w tym koncerty zespołu DUO i grupy ZAKRĘCENI POZYTYWNIE oraz zabawy z animatorami. Firma TAKT z Przasnysza przygotowała wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w sportowych i tanecznych konkursach oraz zabawach z chustami i tunelami animacyjnymi. Wytyczona będzie również strefa malucha, a na placu pojawią się mega maskotki m.in. Myszka Miki. Nie zabraknie również gier i konkursów dla dorosłych. Ostatnim punktem programu jest taneczna zabawa z zespołem TAKT. Zakończenie pikniku o godz. 21.00.

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz