Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

30 lipca. Piknik Integracyjno-Profilaktyczny w parku miejskim


Już w najbliższą niedzielę (30 lipca) odbędzie się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich DROGA. Partnerami tej akcji jest Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Dom Kultury.


Od godz. 17.00 w programie przewidziane są występy artystyczne, w tym koncerty zespołu DUO i grupy ZAKRĘCENI POZYTYWNIE oraz zabawy z animatorami. Firma TAKT z Przasnysza przygotowała wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w sportowych i tanecznych konkursach oraz zabawach z chustami i tunelami animacyjnymi. Wytyczona będzie również strefa malucha, a na placu pojawią się mega maskotki m.in. Myszka Miki. Nie zabraknie również gier i konkursów dla dorosłych. Ostatnim punktem programu jest taneczna zabawa z zespołem TAKT. Zakończenie pikniku o godz. 21.00.

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x