Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

30 lipca. Piknik Integracyjno-Profilaktyczny w parku miejskim


Już w najbliższą niedzielę (30 lipca) odbędzie się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny organizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich DROGA. Partnerami tej akcji jest Urząd Miasta Mława, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Dom Kultury.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Od godz. 17.00 w programie przewidziane są występy artystyczne, w tym koncerty zespołu DUO i grupy ZAKRĘCENI POZYTYWNIE oraz zabawy z animatorami. Firma TAKT z Przasnysza przygotowała wiele atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w sportowych i tanecznych konkursach oraz zabawach z chustami i tunelami animacyjnymi. Wytyczona będzie również strefa malucha, a na placu pojawią się mega maskotki m.in. Myszka Miki. Nie zabraknie również gier i konkursów dla dorosłych. Ostatnim punktem programu jest taneczna zabawa z zespołem TAKT. Zakończenie pikniku o godz. 21.00.

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500